Już jest - pełen program wykładów i pokazów na targach BEAUTY FORUM & HAIR!

Skomentuj jako pierwszy!

Już jest - pełen program wykładów i pokazów na targach BEAUTY FORUM & HAIR!

9-10 września 2023 spotkamy się na targach fryzjersko-kosmetycznych w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Jak zawsze nie zabraknie bogatego programu szkoleniowego, dostępnego na wyciągnięcie ręki. Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w widowiskowych i edukacyjnych pokazach na scenie HAIR i scenie BARBERSKIEJ, a także w wykładach z zakresu biznesu i marketingu dostępnych na piętrze kongresowym.  

 • Na SCENIE HAIR wystąpiąin.: Szkoła Anagra, Jagoda Korzeniewska, Dorota Wodzińska i Mariusz Kawka, Agnieszka Kowalczyk, Arkadiusz Markiewicz, Krzysztof Wypych i Maciej Lewandowski, Anna Zenkovska, Agnieszka Okrajek, Anna Barańska, Joanna Staniszczak, Angelika Szlagowska, Aneta Bieńkowska, Marlena Mańko, Visionaires Artistic Team, Marta Robak i Magdalena Dahlke
 • Na SCENIE BARBERSKIEJ wystąpią m.in. Giuseppe Vinacci, Izabela Polak, Michał Prędota, Natalia Przytuła i Adam Więcek, Krzysztof i Maksymilian Chodorowscy, Piotr Bresiński i Jewgienjia Wiśniewska, Lucjan Szajbel i Ewa Kośniewska, Damian Zakrzewski, Dominik Steć i Krystian Cezak

Nauczycieli zawodu w branży fryzjerskiej zapraszamy również do Strefy Ucznia i Nauczyciela, gdzie przygotowane zostały najnowsze zagadnienia szkoleniowe i innowacyjne programy edukacyjne.

Osoby zainteresowane bezpłatnymi poradami prawnymi będą mogły skorzystać z konsultacji z adwokat Marzeną Tajsner, dostępnych na stoisku BEAUTY FORUM w holu głównym.

Harmonogram pokazów, wykładów i konsultacji znajdziesz na stronie www.beauty-fairs.com.pl

BEAUTY FORUM & HAIR, 9-10 września 2023

Centrum EXPO XXI

Ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Najnowsze posty na forum

 • militaria Avatar Jaka dieta na schudnięcie

  Zrób sobie regularny spis twojego ciśnienia ze 3 razy dziennie i do lekarza bo nie żartów serio....

  Ostatni post przez militaria

 • DanaFox Avatar Jaka fryzura męska

  Należy niezwłocznie skontaktować się z zaufanym miejscem, takim jak UNLMTD...

  Ostatni post przez DanaFox

 • Doromogl Avatar sss

  Rzeczywiście, to zależy od preferencji i oczekiwań. Jeśli zależy nam na prostych włosach, to...

  Ostatni post przez Doromogl