Już jest - pełen program wykładów i pokazów na targach BEAUTY FORUM & HAIR!

Skomentuj jako pierwszy!

Już jest - pełen program wykładów i pokazów na targach BEAUTY FORUM & HAIR!

9-10 września 2023 spotkamy się na targach fryzjersko-kosmetycznych w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Jak zawsze nie zabraknie bogatego programu szkoleniowego, dostępnego na wyciągnięcie ręki. Bilet wstępu na targi daje możliwość bezpłatnego udziału w widowiskowych i edukacyjnych pokazach na scenie HAIR i scenie BARBERSKIEJ, a także w wykładach z zakresu biznesu i marketingu dostępnych na piętrze kongresowym.  

 • Na SCENIE HAIR wystąpiąin.: Szkoła Anagra, Jagoda Korzeniewska, Dorota Wodzińska i Mariusz Kawka, Agnieszka Kowalczyk, Arkadiusz Markiewicz, Krzysztof Wypych i Maciej Lewandowski, Anna Zenkovska, Agnieszka Okrajek, Anna Barańska, Joanna Staniszczak, Angelika Szlagowska, Aneta Bieńkowska, Marlena Mańko, Visionaires Artistic Team, Marta Robak i Magdalena Dahlke
 • Na SCENIE BARBERSKIEJ wystąpią m.in. Giuseppe Vinacci, Izabela Polak, Michał Prędota, Natalia Przytuła i Adam Więcek, Krzysztof i Maksymilian Chodorowscy, Piotr Bresiński i Jewgienjia Wiśniewska, Lucjan Szajbel i Ewa Kośniewska, Damian Zakrzewski, Dominik Steć i Krystian Cezak

Nauczycieli zawodu w branży fryzjerskiej zapraszamy również do Strefy Ucznia i Nauczyciela, gdzie przygotowane zostały najnowsze zagadnienia szkoleniowe i innowacyjne programy edukacyjne.

Osoby zainteresowane bezpłatnymi poradami prawnymi będą mogły skorzystać z konsultacji z adwokat Marzeną Tajsner, dostępnych na stoisku BEAUTY FORUM w holu głównym.

Harmonogram pokazów, wykładów i konsultacji znajdziesz na stronie www.beauty-fairs.com.pl

BEAUTY FORUM & HAIR, 9-10 września 2023

Centrum EXPO XXI

Ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa

Najnowsze posty na forum

 • alexseen Avatar Pokazy

  After my friends and I couldn't find anything interesting to do for the weekend, we decided to look...

  Ostatni post przez alexseen

 • pavloviktor Avatar royalvegas

  Hello dear friends, I would like to tell you about , a place where I always find great games and...

  Ostatni post przez pavloviktor

 • militaria Avatar Zabieg botoksu na włosy

  Ja olejuję skórę głowy i zostawiam na godzinę do trzech godzin przed myciem, a potem zawsze...

  Ostatni post przez militaria