Ogłoszono seminaria biznesowe Salon International 2023 na żywo

Skomentuj jako pierwszy!

Ogłoszono seminaria biznesowe Salon International 2023 na żywo

Salon International, wiodące światowe wydarzenie fryzjerskie, ma przyjemność ogłosić długo oczekiwany skład seminariów Business Live na Salon International 2023.

Odbywający się w ExCeL London w dniach 14-16 października 2023 Salon International od dawna jest uznawany za wiodące wydarzenie dla profesjonalistów fryzjerskich, prezentujące najnowsze trendy, innowacje i techniki w branży. Seminaria Business Live są integralną częścią wydarzenia, dostarczając uczestnikom bezcennych spostrzeżeń, wiedzy i strategii, które pozwolą im odnieść sukces w stale ewoluującym krajobrazie biznesowym branży fryzjerskiej i kosmetycznej.

W seminariach Salon International 2023 Business Live weźmie udział imponująca lista ekspertów branżowych, liderów myśli i właścicieli firm, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Seminaria obejmą szeroki zakres tematów, podejmując kluczowe wyzwania, przed którymi stoją zarówno właściciele salonów, styliści, jak i profesjonaliści z branży fryzjerskiej.

Poniżej znajduje się zapowiedź długo oczekiwanych seminariów Business Live Salon International 2023:

Sobota 14 października

- Jak go spędzić!

Ten panel dotyczy podstaw finansów w salonie, kiedy wydawać, a kiedy oszczędzać, kiedy inwestować, a kiedy się wstrzymać….. ten panel jest z najwyższej półki, jeśli chodzi o podejmowanie mądrych decyzji biznesowych dotyczących finansów, więc przynieś najtrudniejsze pytania dotyczące budżetu i zadaj je do panelu ekspertów!

- Kto ma moc?

Sztuka negocjacji od umów najmu po umowy z dostawcami, jak zapewnić sobie i swojej firmie najlepsze wyniki w trakcie zmian — ten panel omawia typowe pułapki i nadzieje na triumf udanych negocjacji.

- Budowanie marki salonu

Uważaj na odstęp! Ta sesja dotyczy budowania tożsamości marki, wartości marki, tonu głosu i zrozumienia, które łączy, zapewniając zgodność przekazu marki i doświadczenia marki klienta.

niedziela 15 października

- Sprawy rekrutacyjne

Jak przyciągać i zatrzymywać największe talenty? I jak się odbić, gdy kluczowi członkowie zespołu odchodzą? Nowe spojrzenie na rekrutację i retencję oraz pewność, że zmiana nie oznacza katastrofy...

- Ujawniono tajemnice oprogramowania

Korzystanie z oprogramowania i mediów społecznościowych w celu rozwoju firmy, w tym Treatwell – nie można przegapić sesji tych specjalistów ds. świetne media społecznościowe.

- Zespół Talentów

Odblokowanie potencjału zespołu, zarządzanie zespołem i motywowanie go, aby wydobyć z każdego z nich to, co najlepsze – wykorzystanie indywidualnych mocnych stron i zrozumienie własnego stylu przywództwa. Jest to złożona kwestia i zostanie zbadana przez grupę ekspertów panelistów, aby pomóc słuchaczom pomyśleć o opracowaniu solidnych planów rozwoju i wspierających środowisk pracy dla zrównoważonej praktyki pracy na wysokim poziomie.

- Detal w szczegółach

Podczas tego panelu zostanie omówione, w jaki sposób uwolnić moc i zyski tej niewykorzystanej usługi, a także przyjrzeć się tworzeniu internetowego sklepu detalicznego oraz w jaki sposób wykorzystać moc mediów społecznościowych, aby zwiększyć swój biznes i przychody.

poniedziałek 16 października

- Ustalanie strategii Twojego salonu

Jak stworzyć strategię salonu, która działa jako przewodnik rozwoju, to seminarium skupi się na stworzeniu szablonu dla Twojej firmy. ten panel jest dla Ciebie. Nasi paneliści-eksperci opowiedzą Ci o szczegółach tworzenia udanej strategii salonu, od lokalizacji po budżety, identyfikację USP, usług specjalistycznych i rynku docelowego, a także jak zaplanować rozwój.

- Krach recesji

Wskazówki i porady, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze – zebraliśmy panel, który wnosi różne i różnorodne doświadczenia z życia w salonie, od grupy, poprzez osobę indywidualną, aż po freelancera – będą praktyczne wskazówki i świetne porady od każdego z naszych mocny panel.

- Marketing cyfrowy 101

Jak zmaksymalizować wszystkie kanały cyfrowe, aby turbodoładować swój biznes – to zestaw umiejętności, których każdy potrzebuje, aby rozwijać swój biznes, docierać do odbiorców i mierzyć swój wpływ. Nie przegap mądrości naszych specjalistów od marketingu i mediów społecznościowych.

„Jesteśmy podekscytowani mogąc zaprezentować seminaria Salon International 2023 Business Live” – powiedziała dyrektor wykonawcza HJ, Jayne Lewis-Orr. składających się z ekspertów branżowych, uczestnicy znajdą w tych sesjach ogromną wartość”.

Salon International to wiodące światowe wydarzenie dla branży fryzjerskiej. Dzięki bogatej historii obejmującej ponad 50 lat, wydarzenie gromadzi profesjonalistów z branży, marki i wpływowe osoby, aby zaprezentować najnowsze trendy, produkty i innowacje w świecie włosów. Salon International to wydarzenie służące nawiązywaniu kontaktów, edukacji i inspiracji, enabli

Najnowsze posty na forum

 • militaria Avatar Jaka dieta na schudnięcie

  Zrób sobie regularny spis twojego ciśnienia ze 3 razy dziennie i do lekarza bo nie żartów serio....

  Ostatni post przez militaria

 • DanaFox Avatar Jaka fryzura męska

  Należy niezwłocznie skontaktować się z zaufanym miejscem, takim jak UNLMTD...

  Ostatni post przez DanaFox

 • Doromogl Avatar sss

  Rzeczywiście, to zależy od preferencji i oczekiwań. Jeśli zależy nam na prostych włosach, to...

  Ostatni post przez Doromogl