Poznaj profesjonalne jury konkursu Fígaro Awards 2023

Skomentuj jako pierwszy!

Poznaj profesjonalne jury konkursu Fígaro Awards 2023

Club Fígaro ogłosił pięć nazwisk, które utworzą Profesjonalne Jury 14. edycji hiszpańskich kreatywnych nagród fryzjerskich, wszystkie osobowości o uznanym krajowym i międzynarodowym prestiżu.

José Ventura (Hiszpania). Międzynarodowa stylistka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży kreatywnego wizerunku, mody i rozrywki. Jego kariera została oparta w Europie i Ameryce. Produkował i pracował w dwudziestu pięciu krajach, zawsze w ruchu z wydarzeniami i prezentacjami dla międzynarodowych marek, takich jak Celine Paris, Karen Millen, Diesel, Bershka, Schwarzkopf, ghd, Babyliss lub z wiodącą na świecie szkołą projektowania Parson School of Design . Na wybiegach takich jak New York czy London Fashion Week, na scenach takich jak Broadway, czy na Ibizie z twórcą prestiżowego Cirque du Soleil, Guyem Laliberté. Obecnie Ventura odpowiada za garderobę, fryzurę i makijaż w nowym projekcie Nacho Cano, Malinche The Musical, z siedzibą w Madrycie.

Ilham Mestour (Holandia), pochodzenia marokańskiego, mieszka w Amsterdamie, gdzie rozwija swoją karierę zawodową w świecie fryzjerstwa. Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych fryzjerek przez celebrytów z całego świata i tworzyła produkcje modowe dla głównych międzynarodowych magazynów.

Josh Lamonaca (Wielka Brytania). Dzięki zaraźliwemu charakterowi i niezwykłemu tempu pracy Josh Lamonaca stał się światowej sławy postacią, która zrewolucjonizowała system edukacji męskiego fryzjera. Josh występował w ponad 25 krajach, dzieląc się filozofią Menspire na jednych z najbardziej prestiżowych wydarzeń na świecie, z widownią przekraczającą 3000 osób. Ciężka praca nie pozostała niezauważona, ponieważ Josh Lamonaca zauważył, że jego wysiłki zostały docenione po tym, jak został nagrodzony jako Edukator Roku zarówno w Nowym Jorku, USA Barbercon 2017, jak iw Rzymie, we Włoszech Festival Barber 2018 i Beauty World, Węgry, Budapeszt 2022.

Beatriz Matallana (Hiszpania), jest jedną z najbardziej wszechstronnych stylistek w naszym kraju i od ponad 40 edycji jest dyrektorem fryzjerskim Mercedes Benz Fashion Week Madrid. Jej portfolio obejmuje produkcje dla magazynów, reklamy i klipy wideo, a także bycie zaufaną wizażystką i fryzjerką dla celebrytów, takich jak Shakira, Elsa Pataky, Amaia Salamanca czy Eugenia Silva.

Lorenzo Marchelle (Włochy) jest młodym i prestiżowym włoskim fryzjerem mieszkającym w Turynie. Uznany za Włoskiego Fryzjera Roku 2019 i zdobywcę Międzynarodowej Nagrody Wizjonera na Alternative Hair Show 2022, Marchelle jest założycielem i dyrektorem kreatywnym renomowanego Attilio Artistic Team. Lorenzo, globalny ambasador Alfaparf Milano, pracował na głównych światowych scenach, a także oddawał swój twórczy talent jako fryzjer w służbie mody za kulisami czterech najważniejszych Tygodni Mody na świecie: Nowego Jorku, Mediolanu, Paryża i Londyn.

Wybieg Fígaro i ceremonia wręczenia nagród odbędą się w poniedziałek 6 listopada w ramach Salón Look IFEMA MADRID.
WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ NA WWW.CLUBFIGARO.COM

Najnowsze posty na forum

 • militaria Avatar Jaka dieta na schudnięcie

  Zrób sobie regularny spis twojego ciśnienia ze 3 razy dziennie i do lekarza bo nie żartów serio....

  Ostatni post przez militaria

 • DanaFox Avatar Jaka fryzura męska

  Należy niezwłocznie skontaktować się z zaufanym miejscem, takim jak UNLMTD...

  Ostatni post przez DanaFox

 • Doromogl Avatar sss

  Rzeczywiście, to zależy od preferencji i oczekiwań. Jeśli zależy nam na prostych włosach, to...

  Ostatni post przez Doromogl