NOMINACJE DO TYTUŁU BRYTYJSKIEGO FRYZJERA HJ ROKU 2023

Skomentuj jako pierwszy!

NOMINACJE DO TYTUŁU BRYTYJSKIEGO FRYZJERA HJ ROKU 2023

Ogłoszono nominacje do tytułu Brytyjskiego Fryzjera Roku HJ, sponsorowanego przez Schwarzkopf Professional.

Tegoroczna krótka lista zawiera osiem najbardziej płodnych talentów pracujących obecnie we fryzjerstwie, a zwycięzca zostanie ogłoszony w listopadzie podczas gali HJ’s British Hairdressing Awards, sponsorowanej przez Schwarzkopf Professional – jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu fryzjerskim.

Oto brytyjscy nominowani do British Hairdressing Awards 2023…

Darren Ambrose, D&J Ambrose
Richarda Ashfortha SACO
Errol Douglas, Salon Errola Douglasa
Roberta Eatona, Russella Eatona
Gary Hooker i Michael Young, Hooker i Young
Marka Leesona, Marka Leesona
Cos Sakkas, TONI&GUY
Angelo Seminaria

Nominowani przez panel profesjonalistów fryzjerskich i międzynarodową prasę branżową, finaliści zdobyli reputację dzięki kreatywnemu artyzmowi, oddaniu swojemu rzemiosłu i globalnemu wpływowi. Od postępowej pracy platformowej i inspirującej edukacji po dobrze prosperujące salony fryzjerskie i zaangażowanie w promowanie nowych talentów, nominowani są uosobieniem wszystkiego, co sprawia, że brytyjskie fryzjerstwo jest tak szanowane.

Powszechnie uważany za najbardziej pożądany tytuł we fryzjerstwie, Brytyjski Fryzjer Roku zostanie ogłoszony podczas gali HJ’s British Hairdressing Awards, sponsorowanej przez Schwarzkopf Professional, w poniedziałek 27 listopada w JW Marriott Grosvenor House, Park Lane, Londyn. Oprócz ostatecznego wyróżnienia wieczoru, zwycięzcy zostaną również ogłoszeni w kategoriach regionalnych, a także w kategoriach specjalistycznych, które wyróżniają wyjątkową pracę zarówno w kategoriach specjalistycznych, jak i regionalnych.

Dyrektor wykonawczy Hairdressers Journal International, Jayne Lewis Orr, mówi: „Gratulacje dla naszych niesamowitych nominowanych, z których każdy jest prawdziwym ambasadorem brytyjskiego fryzjerstwa. Nominacja do tytułu Brytyjskiego Fryzjera Roku odzwierciedla szacunek i podziw tych osób – nie tylko na brytyjskiej ziemi, ale na całym świecie. Każdy z naszych nominowanych wykazał się niezwykłym zaangażowaniem w swoje rzemiosło, z pasją i doświadczeniem, które są widoczne we wszystkim, co robią. Cieszę się, że ich talent został doceniony na tym poziomie”.

Julian Crane, dyrektor generalny Henkel Beauty Care Professional w Wielkiej Brytanii i Irlandii, dodaje: „Jako jedyny sponsor brytyjskich nagród fryzjerskich HJ od 39 lat, Schwarzkopf Professional honoruje najbardziej płodne nazwiska w branży. Tegoroczna krótka lista nie jest wyjątkiem, a nasi kandydaci powinni zostać uhonorowani za niezwykłe osiągnięcia, które doprowadziły do tego momentu”.

2

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Detoks sokowy

  Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

  1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

  Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..

  Ostatni post przez asia76