Konferencja Brave2Bloom: Połączenie biznesu i sztuki w Tallinie

Skomentuj jako pierwszy!

Konferencja Brave2Bloom: Połączenie biznesu i sztuki w Tallinie

W dniach 3 i 4 kwietnia 2023 r. w Tallinie w Estonii odbędzie się pierwsza konferencja Brave2Bloom (B2B), na której spotkają się najlepsi eksperci biznesowi i światowej klasy artyści, aby zainspirować uczestników i rozszerzyć ich możliwości w zakresie przedsiębiorczości. Konferencja ma na celu połączenie dziedziny biznesu i sztuki, aby dostarczyć uczestnikom sprawdzonych narzędzi i technik, które pomogą im rozwijać i rozkwitać kreatywność i biznes, niezależnie od sytuacji.

Konferencja będzie miała unikalny format, w którym odwiedzający będą mogli wchłonąć przemówienia know-how guru sektora biznesowego na scenie "Grow", doświadczyć występów na żywo i lekcji mistrzowskich artystów na scenie "Bloom" oraz spotkać się z inspirującymi przykładami siły przetrwania wśród kryzysów na scenie "Courage". Wśród ogłoszonych uczestników są takie organizacje jak Carer Women Initiative, Gucci, Chloe, IKEA, Petcube i Spend with Ukraine oraz artyści Krisán Kövér, John Elsgeest i Lesia Romaniuk.

Konferencja B2B uważa, że symbioza biznesu i sztuki nie jest myląca, lecz wzbogacająca, ponieważ obie te dziedziny mogą się od siebie wiele nauczyć, zwłaszcza w czasie drastycznych zmian, z którymi borykają się obecnie wszystkie branże. Biznes potrzebuje kreatywności i inspiracji, podczas gdy sztuka potrzebuje struktury i technologii. Obie muszą się rozwijać i kwitnąć.

Oprócz napędu i piękna konferencji, B2B stawia sobie wyższe cele, takie jak odpowiedzialność ekologiczna i społeczna, równość płci, wspieranie przedsiębiorczości wśród kobiet oraz zrównoważone modele biznesowe. Inicjatorem wydarzenia jest ukraiński przedsiębiorca Khrystyna Didukh, a jego celem jest odbudowa Ukrainy i wspieranie ukraińskiego narodu.

Osoby, których nie stać na bilet, ale które bardzo chcą wziąć udział w konferencji, mogą napisać list motywacyjny za pośrednictwem strony internetowej konferencji, a B2B to załatwi. Ponadto osoby, które podzielają cele i zaangażowanie B2B na rzecz Ukrainy, mogą skorzystać z opcji "Przekaż, jeśli możesz", aby wywrzeć wpływ i kupić bilet dla kogoś, kto go potrzebuje i podziwia.

W wydarzeniu można uczestniczyć zarówno fizycznie, jak i online, przy czym e-bilety zapewniają dostęp do zapisów konferencji przez trzy miesiące. Według Didukha, uczestnicy wyjdą z konferencji z poczuciem inspiracji do przeniesienia swoich działań na wyższy poziom, ale przede wszystkim wyjdą z planem rozwoju swojej firmy, marki, sprzedaży i rozkwitu.

Konferencja jest organizowana przez Khrystyna Didukh, przedsiębiorcę, osobę rozwiązującą problemy, konsultanta, mentora Board Business, założyciela LYSTVA (najbardziej technologicznej firmy kwiatowej na Ukrainie) oraz 358 FLOWER BASE (pierwszego kwiatowego centrum kompetencji na Ukrainie). Jest również pisarką, e-rezydentką w Estonii i aktywną wolontariuszką. Partnerami B2B są UNDP i Enterprise Estonia.

Partnerem informacyjnym wydarzenia jest PRNEWS.IO. Jest to platforma internetowa, która ułatwia komunikację między markami a ich odbiorcami za pośrednictwem historii z mediów natywnych. Jako światowa platforma dystrybucji notatek prasowych, umożliwia firmom dzielenie się swoimi wiadomościami i historiami z mediami, dziennikarzami i blogerami na całym świecie. Platforma oferuje różne usługi, takie jak tworzenie treści, analityka i dystrybucja.

Zdaniem Aleksandra Storozhuka, prezesa PRNEWS.IO, "Ta konferencja pomoże firmom, dostarczając im sprawdzonych narzędzi i technik, które pozwolą im rozszerzyć możliwości przedsiębiorcze. Łącząc biznes i sztukę, konferencja Brave2Bloom oferuje unikalne spojrzenie na to, jak zoptymalizować działalność gospodarczą i sprostać wyzwaniom dzisiejszych szybko zmieniających się branż".

Więcej informacji na temat konferencji Brave2Bloom zainteresowane osoby mogą uzyskać na stronie www.brave2bloom.com lub wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Najnowsze posty na forum