HOB Creative Team zwycięzcami AIPP!

Skomentuj jako pierwszy!

HOB Creative Team zwycięzcami AIPP!

Zespół kreatywny HOB został laureatem nagrody AIPP Best Commercial Collection of the Year.

Coroczne nagrody Association Internationale Presse Professionelle Coiffure – przyznawane przez redaktorów magazynów z całego świata – obejmują globalne zgłoszenia z salonów i artystów w pięciu kategoriach. W tym roku było około 575 kolekcji mody do włosów z 31 krajów.

Zespół kreatywny HOB składający się z Akina Koniziego, Jake'a Ungera i Nestora Sancheza zdobył tytuł dzięki oszałamiającym komercyjnym obrazom z kolekcji Icon. Zdjęcia prezentują stylizacje nadające się do noszenia, modne i przyciągające wzrok.

Dyrektor kreatywny HOB International, Akin Konizi, mówi: „Cieszymy się, że możemy odebrać tę nagrodę, zwłaszcza że jest ona oceniana przez redaktorów z całego świata. W tegorocznej kategorii było kilka niesamowitych kolekcji i jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy tak prestiżowy tytuł.”

Prezes AIPP Mike Vincent powiedział: „Bardzo się cieszymy, że otrzymaliśmy tak wiele kolekcji nadesłanych z pięciu kontynentów – to pokazuje, jak dynamiczna pozostaje branża i jak nasze trofea są uznawane za najważniejsze. Jeśli należysz do grona nominowanych, musisz zrozumieć, że to już jest bardzo duży sukces, ponieważ liczba uczestników jest ogromna – gratulacje!

Zwycięzcy zostaną zaprezentowani na scenie pod koniec marca na targach Expo Beauty w Barcelonie.

Najnowsze posty na forum