1 MIEJSCE SZKOŁY ANAGRA W OGÓLNOPOLSKIM MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE FRYZJERSKIM „OPEN HAIR CUP” W GDAŃSKU

Skomentuj jako pierwszy!

1 MIEJSCE SZKOŁY ANAGRA W OGÓLNOPOLSKIM MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE FRYZJERSKIM „OPEN HAIR CUP” W GDAŃSKU

Podczas targów Uroda w Gdańsku odbyła się kolejna edycja Open Hair Cup Otwartego Konkursu Międzyszkolnego o statuetkę przechodniądla Najlepszej Szkoły Fryzjerskiej wPolsce. Zawody przeznaczone są dla drużyn składających się z trzech uczniów – reprezentantów danej szkoły. Organizatorem jest Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Konkurencjaodbywałasięnadwóch modelkach ijednymmodelu. Tematemprzewodnimkonkursu była „Eksplozja koloru”.

Anagra Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa po raz czwarty wzięła udział w konkursieOpen Hair Cup. W2017 roku szkołęreprezentowaliwówczasuczniowieklasy 4 ateraz jużabsolwenci:RominaPrzywara, NorbertZbrojewskiiKrystian Klimczak, którzy łączniezdobyli tyle punktów, co pozwoliło zdobyć3 miejsce dla szkoły. W2018 roku udział wkonkursie wzięli również uczniowie klasy 4, którzy już są absolwentami: Paulina Mendak, Dominik Tarnowski i Wiktor Biegasiewicz. Udało im się wygrać i zdobyć Statuetkę Przechodnią dla najlepszej szkoły fryzjerskiej wPolsce dla ŁódzkiejSzkoły Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra. W 2019 roku szkołę reprezentowali po raz kolejny uczniowie klasy 4: Weronika Radoszewska, Martyna SzwedzkaiMartynaKowalska. Udało imsięobronićtytułnajlepszejszkoły fryzjerskiejwPolsce.

Po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 konkurs powrócił w 2022 roku. Szkołę Anagra po raz kolejny reprezentowali uczniowie klasy 4: Nikola Zawadzka, Oliwia Rogowska i Daria Anuszczyk. Zwycięzcą Otwartego Konkursu Międzyszkolnego Open Hair Cup o statuetkę PrezesaPomorskiejIzby Rzemieślniczejorazo statuetkęprzechodniądlaNajlepszejSzkoły została Anagra. Było to trzecie zrzędu zwycięstwo wtych zawodach. Dzięki temu statuetkaprzechodnia zostaje już na stałe w szkole Anagra w Łodzi. Warto zaznaczyć, że nikt do tej pory tego nie dokonał. Wnastępnej edycjiAnagraŁódzkaSzkoła Mody KosmetologiiFryzjerstwa stanie przed szansą wygrania konkursu Open Hair Cup po raz czwarty z rzędu, co ogólnie w konkursach fryzjerskich w Polsce praktycznie się nie zdarza.

Taki sukces był możliwy, po raz kolejny dzięki wsparciu pod kątem profesjonalnych produktów i sprzętów fryzjerskich od partnera szkoły marki Fale Loki Koki, przygotowaniu pod okiem instruktorów oraz pomocy organizacyjnej, technicznej i logistycznej dyrektora Franciszka Millera.

Najnowsze posty na forum

 • asia76 Avatar Detoks sokowy

  Po takim „detoksie” możesz odczuwać skutki nawet kilka lat później. Od detoksu masz nerki i...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Niskobudżetowa kuchnia

  1.poszukaj innych stolarzy na wycenę.... 2.jeśli tylko dolne szafki to może ikea.... 3.jeśli nie...

  Ostatni post przez asia76

 • asia76 Avatar Zamrażarka w lokalu

  Zależy ile tego mięsa chcesz załadować. Możesz na leżąco..

  Ostatni post przez asia76