TONI & GUY – Salon Live

Skomentuj jako pierwszy!

TONI & GUY – Salon Live

Pokaz TONI&GUY w Salon International zaprosił uczestników do poznania pełnego spektrum świata supermarek fryzjerskich: od krojów i kolorów przyjaznych dla salonów, które będą napędzać trendy w kształtowaniu fryzur ulicznych w nadchodzących miesiącach, po inspirującą awangardową pracę, która popycha medium do jego szczyt.

„Jesteśmy firmą rodzinną, która wciąż rośnie w siłę” – ogłosił właściciel i dyrektor ds. marki Sacha Mascolo-Tarbuck w wyprzedanym audytorium. „Mamy przed sobą mocne fundamenty i niesamowitą przyszłość – a dziedzictwo mojego ojca będzie kontynuowane przez to, co robimy. Jednym z jego powiedzeń była edukacja, edukacja, edukacja – tak ważne jest, aby zawsze się uczyć, rozwijać i rozwijać. Dla nas jako firmy najważniejsze jest wzmocnienie pozycji naszych fryzjerów.”

Po tym, jak ostatnie, wspaniałe słowa Toni Mascolo posłużyły jako wezwanie, nadszedł czas, aby nauczyć się ponad 90 minut pokazów cięcia na żywo, kolorów i stylizacji, wciągającego wglądu w produkty oraz inspirujących prezentacji tygodnia mody i awangardowych stylizacji.

W związku z tym, że TONI&GUY wybiega w 60. rocznicę istnienia, zespół zastanowił się nad koncepcją współczesnego dziedzictwa w swojej kolekcji ReVibe 6.0. „To nowy rozdział”, powiedział Globalny Dyrektor Kreatywny, Cos Sakkas. „Zanim wejdziemy w naszą szóstą dekadę, to jest nasz prequel. Naszą afirmacją jest „to ja”. To włosy odważne, odważne i spontaniczne, prezentowane w salonie o pięknych kształtach i niesamowitych kolorach”. Wygląd wahał się od pełnych loków i długich, luksusowych fal po męskie fasony o grubej teksturze i niezwykle pożądane cięcia do brody z zgrabnymi frędzlami.

Druga prezentowana kolekcja, Metaculture, również skupiała się na indywidualności – „kim jesteśmy, czym moglibyśmy być i kim chcielibyśmy być”, jak ujął to dyrektor ds. edukacji na Chiny i półkulę południową, Bill Watson. Kolory zostały przedstawione w trzech historiach – natura, odcienie nude inspirowane uważnością oraz żywe odcienie odzwierciedlające życie w metawersie. Cięcia i stylizacja reprezentowały pracę z naturalnymi teksturami w celu uzyskania hiperspersonalizowanego wyglądu, klasycznych bobów i warstwowych kształtów obejmujących głowę: „to fryzury z życiem, które rozwija się i ewoluuje” – wyjaśnił Cos.

Program służył również jako platforma oficjalnej globalnej premiery RE-VAMP, nowej tożsamości i kampanii label.m. Najlepiej sprzedająca się linia produktów została zaktualizowana, aby reprezentować osiem filarów marki: dziedzictwo, edukacja, wiedza specjalistyczna, moda, biokompatybilność, zrównoważony rozwój, innowacje cyfrowe i matryca – nowy, dostępny sposób nawigacji i identyfikowania idealnych produktów dla każdego klienta.

Ponieważ TONI&GUY świętuje dwie dekady współpracy z London Fashion Week – ostatnio jako oficjalny partner London Fashion Week oraz z label.m jako oficjalnym produktem do pielęgnacji włosów, we współpracy z British Fashion Council – była to kolejna część zespołu sesyjnego. zaprezentuj niektóre z ich najnowszych stylizacji na wybiegu. Dzieląc się innowacyjnymi sposobami korzystania z narzędzi i produktów oraz mnóstwem wskazówek i sztuczek sesyjnych, aby modelować, kształtować i układać włosy, style obejmowały inspirowane Dianą Ross pełne połączenie afro i pocałunki, fryzurę irokezem, wyściełane wałki pompadour i rzeźbione koki .
Wreszcie nadszedł czas na zawsze wyczekiwaną awangardową sekcję pokazu, z zapierającymi dech w piersiach modelami prezentującymi w rzeźbionych nakryciach głowy utworzonych z włosów origami, połyskujących odłamków plastikowych kawałków i struktury irokezów, ponownie wyobrażonych w metalicznych odcieniach. Czysty artyzm w najlepszym wydaniu.

TONI&GUY wybiega w przyszłość z myślą o 60. rocznicy swojego istnienia, dlatego nigdy nie było tak ekscytującego czasu, aby w pełni zanurzyć się w marce i poznać szeroki zakres ich fryzjerskiego wszechświata.

Gratulacje należą się również zwycięzcom wyróżnionym podczas pokazu:

Global Creative Image – Jude McEwen, T&G Perth Central
Apprentice Rising Star – Leah Jones, Covent Garden
Global Salon – Passy, Paris, France

Najnowsze posty na forum