Manuel Mon, o krok od odzyskania tytułu Międzynarodowego Fryzjera Roku w konkursie Contessa Awards w 2023 r.

Skomentuj jako pierwszy!

Manuel Mon, o krok od odzyskania tytułu Międzynarodowego Fryzjera Roku w konkursie Contessa Awards w 2023 r.

Po zdobyciu nagrody w ostatniej edycji, Manuel Mon jest po raz kolejny finalistą najważniejszych nagród kreatywnego fryzjerstwa w Kanadzie i jedną z najbardziej prestiżowych na świecie.

Manuel Mon, dyrektor Manuel Mon Estilistas, zrobił to ponownie: jest jedynym hiszpańskim fryzjerem nominowanym w kategorii International Hairstylist of the Year w konkursie Contessa Awards 2023, najbardziej prestiżowej nagrody kreatywnego fryzjerstwa w Kanadzie.

Wyczyn jest tym większy, jeśli weźmiemy pod uwagę, że udało mu się już wygrać tę samą kategorię w ostatniej edycji nagród, stając się pierwszym hiszpańskim fryzjerem, który tego dokonał.

Fryzjerstwo kanadyjskie jest jednym z liderów w branży ze względu na wysoki poziom swoich fryzjerów, o czym świadczą te nagrody, do których kwalifikują się tylko profesjonaliści z dużym mistrzostwem technicznym i kreatywnym. Tym samym nowa nominacja Manuela Mona stawia hiszpańskie fryzjerstwo w czołówce światowego fryzjerstwa, obok Wielkiej Brytanii i Australii.

Kolekcja włosów, dzięki której uzyskał tę nominację, to Gaudilia, zaskakująca propozycja łącząca naturę i architekturę na włosach, która jest jednocześnie finalistą w kategorii Awangarda hiszpańskiego konkursu fryzjerskiego 2022.

34. ceremonia wręczenia nagród Contessa odbędzie się 20 listopada w Toronto.

Najnowsze posty na forum