Klub Figaro ogłasza nazwiska, które zasiądą w jury wybiegu Hiszpańskich Nagród Fryzjerstwa w jego 13. edycji

Skomentuj jako pierwszy!

Klub Figaro ogłasza nazwiska, które zasiądą w jury wybiegu Hiszpańskich Nagród Fryzjerstwa w jego 13. edycji

Nagroda Catwalk będzie obradowana na miejscu przez jury składające się z trzech czołowych osobistości z mediów zajmujących się urodą i modą. 13. edycja Nagród Figaro odbędzie się 24 października z pomocą naszego głównego sponsora REVLON PROFESSIONAL i naszego oficjalnego partnera Salón Look IFEMA MADRID.

Szczególnym wyróżnieniem w konkursie jest Catwalk Award, która jest wręczana w dniu imprezy, biorąc pod uwagę całościową inscenizację kolekcji.

Jury Catwalk odpowiedzialne za podejmowanie decyzji składa się zawsze z najlepszych profesjonalistów ze świata mody i mediów, zgodnie z misją Club Figaro, aby przybliżyć hiszpańskie kreatywne fryzjerstwo całemu społeczeństwu.

Z okazji 13. edycji Nagród Figaro mamy zaszczyt ogłosić, co następuje:

Teresa de la Cierva

Ukończyła informatykę na Uniwersytecie Complutense w Madrycie, ma ponad 35-letnie doświadczenie jako redaktorka gazety ABC i jej dodatków do urody, zdrowia i stylu życia. Obecnie prowadzi program kosmetyczny w „Es la mañana de Federico Jiménez Los Santos” w EsRadio. Współpracuje również z magazynem „Lifestyle” gazety La Razón i prowadzi „Beauty Talks” na Hola.com. Otrzymała nagrodę „Najlepsza komunikacja” od IFEMA oraz nagrodę dziennikarską „Profesor Juan Ramón Zaragoza” od Hiszpańskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (SEME). Jej blog La polvera został wybrany przez czytelników ABC „Blogiem Roku” w 2014 roku.

Magdalena Fraj

Obecnie jest szefową działu urody magazynu Marie Claire. W swojej karierze zawodowej pracowała również w innych mediach, takich jak Cosmopolitan, Elle, InStyle, Vanitatis czy Clara. Studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Complutense w Madrycie, które ukończyła z dyplomem z marketingu i komunikacji mody i luksusu oraz magistrem z zarządzania reklamą.

Miriam Núñez
Dziennikarz specjalizujący się w modzie i ekspert od komunikacji. Jest twórczynią tygodnika „Los looks de la semana” w InStyle, ikonie magazynu i przeboju na Instagramie. Karierę rozpoczęła siedem lat temu w firmie Hearst, pisząc o dekoracji w magazynach takich jak Elle Decoration, Nuevo Estilo, Mi Casa i Casa Diez, pod okiem Marty Riopérez. Obecnie jej artykuły dotyczą mody, urody, stylu życia i dekoracji. Pracowała również w BBVA, w dziale Corporate & Investment Banking, a później dla marek kosmetycznych, takich jak Pantene i Olay, na rynku hiszpańskim. Studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Complutense w Madrycie, studiowała również zmiany technologiczne i innowacje na Uniwersytecie Alcalá.

13. edycja Spanish Hairdressing Awards odbędzie się 24 października i będzie można ją śledzić na streamingu z clubfigaro.com.

Najnowsze posty na forum