Patrick Cameron przedstawia Access Long Hair: na scenie Salon International w Londynie

Skomentuj jako pierwszy!

Patrick Cameron przedstawia Access Long Hair: na scenie Salon International w Londynie

Szukasz inspiracji do długich włosów? Nie szukaj dalej niż Patrick Cameron Access Long Hair: Live zaprezentowany po raz pierwszy na Salon International w niedzielę 9 października o godzinie 12.00.

Patrick zawsze zanurzał się w cyfrowym świecie i był jednym z pierwszych użytkowników edukacji online, a kiedy pandemia Covid-19 wywróciła nasze życie do góry nogami, Patrick bardzo szybko stał się tym, do którego należy dostroić swoje cotygodniowe sesje Education in Isolation na obu Facebook i Instagram. Nigdy nie spoczywając na laurach, Patrick opiera się na krajowym i międzynarodowym sukcesie swoich cyfrowych wydarzeń na żywo, które zostały nagrodzone MBE podczas Jubileuszu Urodzin Królowej za swoją pracę podczas pandemii Covid-19. Patrick otwiera klub dla swojego nowego członka Access Long Hair i zabiera swój występ na żywo do Salon International.

Prezentacja obejmowała piękne techniki długich włosów krok po kroku w połączeniu z niezbędnymi wskazówkami, które fryzjerzy mogą wykorzystać, aby zwiększyć swoje dochody z długich włosów. #motywacja i #kreatywność Patricka to nie tylko zestaw hashtagów, ale sposób na życie. Z zasięgiem Instagrama wynoszącym 3,3 miliona, zaciekle lojalnymi obserwatorami na Facebooku i TikTok, Patrick rozumie, jak potężne mogą być media społecznościowe i edukacja cyfrowa.

W swoim niepowtarzalnym stylu, mistrz długich włosów, dzielił się technikami, które dadzą fryzjerom narzędzia do rozwoju i rozwijania ich firmy zajmującej się długimi włosami. „Wszyscy pracujemy, aby zarabiać pieniądze i nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić, robiąc coś, co kochasz. Doskonal swoje rzemiosło, ćwicz i czerp inspirację z otoczenia” – mówi Patrick. „Głównym celem Access Long Hair: Live jest pomaganie każdemu w dodawaniu własnych umiejętności i talentów oraz znajdowanie inspiracji z lekcji, których nauczyło mnie moje doświadczenie życiowe”.

„Dzięki Access Long Hair: Live przedstawię Ci narzędzia do osiągnięcia sukcesu w biznesie” — podsumowuje Patrick.

Nowa prezentacja Patricka doskonale łączy się z jego telewizorem Access Long Hair — pomyśl, że Netflix ma długie włosy. Centrum Access Long Hair zawiera obszerną bibliotekę ponad 300 filmów krok po kroku i sprawia, że ​​nauka jest łatwa, przyjemna i pouczająca, dając widzom umiejętności i techniki potrzebne do rozwijania własnego biznesu z długimi włosami. Ucz się w swoim własnym czasie i wypróbuj nowe techniki, aby zapewnić swoim klientom najbardziej stylowy wygląd długich włosów na każdą okazję. Centrum oferuje ekskluzywne bezpłatne treści dla członków, takie jak seminaria internetowe i bezpośredni kontakt z Patrickiem i innymi fryzjerami za pośrednictwem forów. Rozwój edukacji w zakresie długich włosów jest tym, na czym polega Patrick Cameron Access Long Hair.

Najnowsze posty na forum