Anne Veck zdobywa prestiżową nagrodę na The Big One Awards z Tribu-te, Paryż

Skomentuj jako pierwszy!

Anne Veck zdobywa prestiżową nagrodę na The Big One Awards z Tribu-te, Paryż

Wielokrotnie nagradzana fryzjerka Anne Veck zrobiła to ponownie, zgarniając nagrodę w kategorii Commercial Color Category podczas Big One Awards with Tribu-te, Paryż, 11 września 2022 r.

Goszczący w Paryżu finaliści weszli na scenę Kongresu Włosów, aby wspólnie odkryć nazwiska zwycięzców. Naprawdę wyjątkowy moment dla wszystkich zaangażowanych. Swoją piękną kolekcją „Mood Indigo” zwyciężyła sędziów, urodzona we Francji Anne Veck.

Kolekcja Anne „Mood Indigo” sprawiła, że ​​Anne zdobyła nagrodę w kategorii Commercial Color Category.

Mood Indigo to piękna mieszanka błękitu, fioletu i indygo, te odcienie doskonale emanują mocą i urokiem. Znany z otwierania trzeciego oka, indygo pomaga wykorzystać naszą intuicję. W obecności indygo stajemy się bardziej dostrojeni do naszej percepcji. Mówiąc o swojej zwycięskiej kolekcji, Anne Veck mówi: „Mood Indigo to tytuł jazzowej kompozycji Duke’a Ellingtona z 1930 roku, później zinterpretowanej przez moją ulubioną piosenkarkę wszechczasów, Ninę Simone, w jej debiutanckim albumie Little Girl Blue z 1958 roku. Pani Simone była oczywiście niestrudzoną obrończynią praw obywatelskich i jest moją inspiracją dla tej kolekcji, w której celebruję piękno i siłę czarnych kobiet i czarnych włosów, ich siłę i urok.”

Mówiąc o swojej wygranej, Anne Veck mówi: „Jestem zachwycona tą nagrodą, a zdobycie jej w moim ojczystym kraju oznacza cały świat. Ta kolekcja jest pięknym przypomnieniem tego, dlaczego warto celebrować i promować kobiety wszystkich narodowości. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w tworzenie tych pięknych kreacji.”

Najnowsze posty na forum