Przygotuj się na Salon International 2022!

Skomentuj jako pierwszy!

Przygotuj się na Salon International 2022!

Salon International 2022 to tylko kwestia dni, a my nie możemy się doczekać powrotu do ExCeL London na największy fryzjerski weekend! Inspirujące seminaria, nawiązywanie kontaktów z rówieśnikami z branży, interaktywne sceny, konferencja biznesowa i możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami i innowacjami w ofercie, to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić najważniejsze targi dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej !

Trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się w ExCeL London od soboty 8 października do poniedziałku 10 października, będzie świętem najlepszych w dziedzinie innowacji, kreatywności i edukacji fryzjerskiej, w tym:

Salon na żywo

Zainspiruj się gwiazdorskim składem Salon International na tegoroczny Salon Live! W składzie 2022 na scenę powraca wiele legend fryzjerstwa, z pokazami Sassoon Academy, TONI&GUY, Mahogany i Patrick Cameron.

Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy, czy dziesiąty raz w Salon International, nadszedł czas, aby uzyskać pełne wrażenia i zarezerwować pokaz Salon Live z jednym z najbardziej znanych zespołów fryzjerskich w branży. Usiądź i ciesz się spektaklem i potencjałem profesjonalnego fryzjerstwa, z wciągającą nauką kroju, koloru, ubierania się i stylizacji – a także mnóstwem inspiracji.

Gradacja

Salon International może pochwalić się trzema scenami HJ na żywo – HJ Stage, Color Stage i Modern Barber Stage – wszystkie z godnymi pozazdroszczenia składami, z różnorodną obsadą zarówno rodzimych, jak i międzynarodowych talentów fryzjerskich. Z gwiazdorskim składem najlepszych nazwisk w branży, takich jak Jack Howard, Heffy Wheeler, Jaymz Marsters, Gunel Kelly, Suzie McGill i zespół TONI&GUY, a także wiele innych. Będziesz zachwycony wszystkim, co mają do zaoferowania te etapy!

Biznes na żywo

W ciągu trzech dni Salon International, Business Live zapewni 12 inspirujących wykładów obejmujących spektrum aktualnych tematów, prowadzonych przez wielu specjalistów i ekspertów z branży. Dzięki wglądowi poufnych informacji, praktycznym wynosom oraz możliwości zadawania pytań i nawiązywania kontaktów, seminaria są istotną częścią weekendu dla każdego, kto chce się rozwijać i rozwijać. Pełny trzydniowy program obejmie wykłady najlepszych umysłów w branży, w tym Louisa Byrne'a, Keri Blue, Kerry Mather i Vivienne Johns, Business Live sponsorowany przez NHBF odbędzie się przez wszystkie trzy dni w Salon International i jest nie można przegapić!

Marki

Nie ma lepszego miejsca na terapię detaliczną niż Salon International, ze wszystkimi ulubionymi markami włosów pod jednym dachem! Marki wystawiające się na targach nie tylko będą prezentować nowe produkty i ekskluzywne oferty wystawiennicze, ale także będą inspirować się nimi, a sceny na wielu stoiskach będą się szczycić pokazami, technikami i trendami ambasadorów marki i zaproszonych artystów. Marki wystawiające się na wystawie to Schwarzkopf Professional, Great Lengths, Dyson Professional, Denman, Crazy Color, Wahl i tegoroczny główny sponsor Zenoti. Zobacz te i wiele innych na podłodze wystawowej.

Galeria

Po powrocie Galerii do Salon International goście będą mogli podziwiać ekskluzywne pierwsze spojrzenie na prace finalistów konkursu HJ 2022 British Hairdressing Awards sponsorowanego przez Schwarzkopf Professional. Ten inspirujący obszar prezentuje kolekcje fryzjerskie wszystkich finalistów British Hairdressing Awards, a także urzekającą pracę uznanych nazwisk nominowanych do sesji i British Hairdresser of the Year.

Mając to wszystko i wiele więcej na wydarzeniu w samym sercu profesjonalnego przemysłu fryzjerskiego, nigdy nie było lepszego czasu na rezerwację w Salon International!

Salon International odbywa się w ExCeL London w dniach 8-10 października 2022 roku.

Aby kupić bilet** na wystawę, odwiedź www.salonshow.co.uk/tickets

Wszystkie bilety są dostępne tylko dla profesjonalistów fryzjerskich i osób pracujących w branży fryzjerskiej.

Najnowsze posty na forum