Kogo możemy się spodziewać na scenie Modern Barber w tym roku?

Skomentuj jako pierwszy!

Kogo możemy się spodziewać na scenie Modern Barber w tym roku?

Nowoczesna scena fryzjerska powróci na Salon International 2022, prezentując to, co najlepsze w męskim fryzjerstwie i fryzjerstwie. Prezentując blaknięcie, płaskie topy, odważne kolory, przycinanie brody i wiele więcej, z pewnością zostaniesz poinformowany, wykształcony i rozrywkę.

Tegoroczna scena Modern Barber Stage jest wypełniona edukacyjnymi i innowacyjnymi spostrzeżeniami niektórych wiodących w branży fryzjerów i marek.

Poprowadzi go Danny Robinson, oto kogo możesz się spodziewać na scenie Modern Barber Stage na Salon International 2022…

Sobota 8 października

Fryzury4Homeless
Mike Taylor
Hairforce1
Kolektyw Lions Barber
Mic Damiano
JJ Savani
Jarred Liddington
Fella

Niedziela 9 października

Sirak Kebede
Manifest
Fryzjer Josh.OP, Marie Rainsford i Tony Forrest
Andrea Raymond
Bengie
Danny Robinson i Jay Majors
Hayden Cassidy
Iana Harrolda
Kevin Luchmun

poniedziałek 10 października

Phil Jarman
Smith Anglia
Cresswell fryzjer Co
Alan Dziób
Pan urzędnik
Max Oliver

Danny Robinson, Jay Majors i Hayden Cassidy

Dołącz do Alana Beaka, który przekazuje swoją pasję do inspirowania i motywowania branży, podczas gdy Sirak Kebede zaprezentuje klasyczną fryzurę bez emocji, ale z mnóstwem zniuansowanych informacji i Ian Harrold, który będzie pracował z naturalnym ruchem i stylem – pomyśl, że Harry Styles spotyka Micka Radełko.

Aby uzyskać więcej informacji na temat czasów, sprawdź Co jest na scenie nowoczesnego fryzjera na Salon International 2022 - HJI

Gdyby Modern Barber Stage było za mało Salon International 2022 obiecuje sprowadzić na powierzchnię wystawienniczą czołowe marki fryzjerskie. Ci, którzy chcą poznać nowe maszynki do strzyżenia, krzesła, a nawet nowy system rezerwacji, nie powinni przegapić Artero, który zaprezentuje swoje najlepsze produkty, a także najnowsze innowacje, w tym maszynki do strzyżenia Joker+ i Poker+ oraz pędzle Origin. REM zaprezentuje duży wybór swoich foteli fryzjerskich, umywalek, szafek z lustrami i lad recepcyjnych. Denman zaprezentuje Denman Fantail Comb (D25), Denman Jack Dean Pompadour Comb (D25) oraz Denman Skeleton Vent Brush (D200). Rude Capes zaprezentuje swoje nowe projekty peleryny i peleryny podczas tegorocznego pokazu. Inne marki fryzjerskie, których nie możesz przegapić w tym roku na Salon International to Wahl, Andis, Vagaro, Booksy, Purcy Chairs, Squire, Capeing, Barber Josh, Balance Male Grooming, Chris & Sons, Dart Professional, Phorest, Promille , The Lions Barber Collective, Takara Belmont, Novo Cabelo, Above Shears, Matakki Scissors, Morgan's Pomade, Shortcuts, Gradient i główny sponsor Salon International, Zenoti.

Nie przegap Szlaku Barbera. Barber Trail to cyfrowa mapa, która podkreśli wszystkie obowiązkowe marki dla fryzjerów i groomerów. Mapa pokaże, gdzie odbywa się cała główna działalność fryzjerska w ciągu trzech dni, dzięki czemu nie przegapisz ekskluzywnych zniżek, pokazów na żywo i bezpłatnych próbek.

Najnowsze posty na forum