Salon International - powraca

Skomentuj jako pierwszy!

Salon International - powraca

Każdego roku Salon International może pochwalić się gwiazdorską gamą pokazów włosów w ramach Salon Live, na których czele stoją jedne z najbardziej ekscytujących nazwisk w branży i zapewniając różnorodny wachlarz wiedzy technicznej, wglądu w trendy i rozwoju biznesu pomysły na wygląd i usługi.

Niezależnie od tego, czy jest to Twój pierwszy, czy dziesiąty raz w Salon International, nadszedł czas, aby uzyskać pełne wrażenia i zarezerwować pokaz Salon Live z jednym z najbardziej znanych zespołów fryzjerskich w branży. Usiądź i ciesz się spektaklem i potencjałem profesjonalnego fryzjerstwa, z wciągającą nauką kroju, koloru, ubierania się i stylizacji – a także mnóstwem inspiracji.

W programie 2022 na scenę powraca wiele legend fryzjerstwa, z przedstawieniami teatralnymi z Sassoon Academy, TONI&GUY, Mahogany i Patrick Cameron.
Mark Hayes i zespół Akademii Sassoon zaprezentują pokaz, który obiecuje na nowo wyobrazić kultowy wygląd, dzięki współczesnym aktualizacjom, podczas gdy międzynarodowy zespół kreatywny Sassoon podzieli się swoimi najnowszymi pomysłami na kolekcje w kroju i kolorze, demonstrując nieokiełznaną dyscyplinę, metodologię i kunszt, które podkreślają cała produkcja Sassoona.

W tym roku na pokazie TONI&GUY w Salon Live odbędzie się oficjalna globalna premiera RE-VAMP; zupełnie nowa tożsamość Label.M. Ich prezentacja będzie również prezentować gotowe do salonu wizerunki komercyjne z kolekcji Creative Education, a także modne pomysły prosto z Londyńskiego Tygodnia Mody i inspirującą awangardową wizytówkę.

Wybierając Salon Live na wielką prezentację, Mahogany zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję, The Kilter Klub. Program prowadzony przez międzynarodowego dyrektora kreatywnego Colina Greaneya będzie dzielić się nowymi pomysłami w zakresie precyzyjnego cięcia i kolorowania, aby ożywić koncepcje zespołu, pozostając wiernym filozofii Mahogany.

Wreszcie, mistrz długich włosów Patrick Cameron zaprezentuje na forum na żywo swoją mistrzowską lekcję stylizacji online – Access Long Hair, dzieląc się pięknymi i przystępnymi technikami tworzenia fryzur okazjonalnych krok po kroku. Obiecujący nieograniczony wgląd i poufne wskazówki od eksperta ds. edukacji, program Patricka pobudzi Twój kreatywny umysł i dostarczy wielu najnowszych trendów dotyczących klasycznych technik.

Bilety Early Bird na koncerty Salon Live są już dostępne, a ich dostępność jest ograniczona ze względu na pojemność sali. Zarezerwuj wcześniej, aby uniknąć rozczarowania na www.salonshow.co.uk
Salon International odbywa się w ExCeL London w dniach 8-10 października 2022 roku.

Aby kupić bilet** na wystawę, odwiedź www.salonshow.co.uk/tickets.
Wszystkie bilety są dostępne tylko dla profesjonalistów fryzjerskich i osób pracujących w branży fryzjerskiej.

Najnowsze posty na forum

 • F0rger Avatar o jogo

  Ao escolher o escritório de uma casa de apostas, é necessário avaliar a fiabilidade da empresa....

  Ostatni post przez F0rger

 • F0rger Avatar game

  Free spins (free spins) can be obtained in the club in various promotions, they can be credited to...

  Ostatni post przez F0rger

 • Antonio1212e Avatar Nordic walking

  Hi, I wouldn't say your situation is unique in any way, obviously the casinos are using deceptive...

  Ostatni post przez Antonio1212e