Drzewko do drzewka i będzie las, czyli Dzień Zrównoważonego Piękna 2022

Skomentuj jako pierwszy!

Drzewko do drzewka i będzie las, czyli Dzień Zrównoważonego Piękna 2022

Posadź z nami drzewo, umiemy to robić – tym hasłem Davines Polska zachęca fryzjerów i ich klientów do udziału w Dniu Zrównoważonego Piękna. Już po raz 7. społeczność marki będzie w ten sposób zmniejszała swój ślad węglowy. W jakiej części kraju młode drzewka znajdą nowy dom?

Nieprzerwanie od 2016 roku polski dystrybutor kosmetyków Davines mobilizuje siły, zapraszając fryzjerów współpracujących z marką do sadzenia drzew. Inicjatywa ma na celu łagodzenie zmian klimatycznych poprzez kompensację emisji dwutlenku węgla. Dzień Zrównoważonego Piękna realizowany jest w kilkunastu krajach na świecie pod nazwą Sustainable Beauty Day i corocznie angażuje setki salonów i ich klientów. W tym roku wielki finał akcji odbędzie się 18 września w podwarszawskiej Jabłonnie.

Partnerem Dnia Zrównoważonego Piękna jest Klub Gaja, polska organizacja ekologiczna. Kampania Davines wspiera projekt Święto Drzewa, w ramach którego Klub kupuje sadzonki, otacza opieką stare drzewa, zakłada parki i prowadzi działalność edukacyjną.

Od połowy lipca w partnerskich salonach Davines dostępna jest specjalna oferta kosmetyków – część funduszy ze sprzedaży przeznaczana jest właśnie na zakup młodych drzew. Klientka wybierając ulubione produkty, dokłada swoją zieloną cegiełkę w postaci darowizny, a także otrzymuje w prezencie mleczko OI o pojemności 50 ml i eko-worek.

Najnowsze posty na forum

 • F0rger Avatar o jogo

  Ao escolher o escritório de uma casa de apostas, é necessário avaliar a fiabilidade da empresa....

  Ostatni post przez F0rger

 • F0rger Avatar game

  Free spins (free spins) can be obtained in the club in various promotions, they can be credited to...

  Ostatni post przez F0rger

 • Antonio1212e Avatar Nordic walking

  Hi, I wouldn't say your situation is unique in any way, obviously the casinos are using deceptive...

  Ostatni post przez Antonio1212e