MAMY NAZWISKI 18 FINALISTÓW 13. EDYCJI FÍGARO AWARDS!

Skomentuj jako pierwszy!

MAMY NAZWISKI 18 FINALISTÓW 13. EDYCJI FÍGARO AWARDS!

W poniedziałek, 25 lipca, na kanale telewizyjnym Figaro i we współpracy z MDB Education ujawniono nazwiska 18 finalistów 13. edycji Nagród Figaro. Piąty rok z rzędu ogłoszenie finalistów odbywało się za pośrednictwem transmisji strumieniowej z MDB Education i było prowadzone przez Victora Alonso, członka Rady Dyrektorów podmiotu.

Oto finaliści Nagród Figaro 2022:

Fryzjer nowoprzybyły
- Alba Andreu – CV Salones autorstwa Carlosa Valiente
- Caroll Santos Moreno – D’Autor, Rafa Monzó
- Sara Piera – CV Salones autorstwa Carlosa Valiente

KOLEKCJA HANDLOWA MĘSKA
- Christian Ríos – Christian Ríos
- Christian Ríos – Christian Ríos
- Daniel Gallego – Daniel Gallego

KOLEKCJA HANDLOWA DAMSKA
- Eksperyment bez nazwy – Eksperyment bez nazwy
- Landry Agres – Milk San Sebastián
- Rafael Bueno – Rafael Bueno Peluqueros

KOLEKCJA AWANGARDOWA
- Manuel Mon – Manuel Mon Estilistas
- Manuel Mon – Manuel Mon Estilistas
- Rafael Bueno – Rafael Bueno Peluqueros

KOLEKCJA MIĘDZYNARODOWA
- Candice McKay – Candice McKay
- Danny Pato – Danny Pato
- Juliette denOuden – JDO / Juliette den Ouden

HISZPAŃSKI FRYZJER ROKU
- Carlos Valiente – CV Salones autorstwa Carlosa Valienteç
- Jose Boix – Toni i Guy
- Manuel Mon – Manuel Mon Estilistas

Najważniejsze wydarzenie hiszpańskiej branży fryzjerskiej przeżywa swój słodki moment w swoim 13. roku, po pokonaniu dwóch poprzednich edycji podczas pandemii – dzięki 136 zgłoszonym w tym roku kolekcjom, pochodzącym z zawsze wiernego zaangażowania wielkich profesjonalistów fryzjerskich w sektora, zarówno krajowego, jak i międzynarodowego.

24 października, podczas obchodów Salón Look IFEMA MADRID, zostanie rozwinięty czerwony dywan, aby powitać wszystkich kreatywnych fryzjerów z naszego kraju i nie tylko, a także liczną publiczność składającą się z profesjonalistów i osobistości z branży. Po raz kolejny wszyscy będą mogli cieszyć się magiczną nocą, która zapewni widoczność i rozgłos fryzjerom w Hiszpanii, konsolidując w ten sposób coraz silniejszy i kosmopolityczny przemysł. Ponadto Nagrody można śledzić w streamingu na stronie internetowej Klubu. Klub Figaro ma wsparcie swojego głównego sponsora Revlon Professional, firmy, która sponsorowała Nagrody od samego początku.

Profesjonalne jury, które głosowało na kolekcje biorące udział w tej edycji składało się z Angelo Seminara (Wielka Brytania), Ángela Navarro (Hiszpania), Tony Rizzo (Wielka Brytania), Alexis Continente (Hiszpania) i Nicky Pope (Wielka Brytania), wszyscy uznali osobistości krajowego i międzynarodowego fryzjerstwa.

Kolekcje osiemnastu finalistów można teraz oglądać na stronie internetowej Klubu Figaro www.clubfigaro.com, a także pozostałych uczestników.

https://www.clubfigaro.com/lospremios/finalistas

Klub

Celem Klubu FÍGARO jest uznanie, zarówno zawodowo, jak i społecznie; podnosząc tym samym nasz zawód do kategorii doskonałości, tak jak czyniły to w tym czasie takie sektory jak moda czy gastronomia. Naszą misją jest sprawienie, aby nasza praca była znana, podziwiana i szanowana, zarówno na terytorium krajowym, jak i międzynarodowym, konsolidując w ten sposób coraz bardziej kosmopolityczny i potężny przemysł.
Zawody

Hiszpańskie Nagrody Fryzjerskie, zwane również Fígaro Awards, doceniają prace fotograficzne kreacji fryzjerskich uczestniczących firm, aby nagrodzić najwybitniejszych kreatywnych fryzjerów w kraju. Składają się z pięciu kategorii i zostały utworzone w 2009 roku, aby zapewnić rozgłos i widoczność pracy artystycznej hiszpańskich fryzjerów. Podstawowym celem, do którego dąży Club Figaro przy tworzeniu tych nagród, jest społeczne i zawodowe uznanie fryzjerstwa w Hiszpanii w celu konsolidacji branży, która jest coraz bardziej kosmopolityczna i potężna.

Fryzjerzy biorący udział w programie rejestrują się online, aby wziąć udział i przesłać swoje kolekcje fotograficzne na stronę Klubu Figaro. Następnie profesjonalne jury, złożone z wybitnych osobistości z krajowego i międzynarodowego fryzjerstwa, które zmienia się co roku, indywidualnie i niezależnie głosuje na zgłoszone kolekcje anonimowo, więc bezstronność jest gwarantowana. Aby rywalizować w kategorii królowej konkursu, Hiszpański Fryzjer Roku, fryzjerzy muszą być wcześniej prenominowani przez swoich kolegów. Nagroda ta nagradza, oprócz prezentowanej kolekcji fotograficznej, karierę zawodową w ciągu ostatniego roku.

Klub Figaro ma wsparcie swojego głównego sponsora Revlon Professional, Salón Look IFEMA MADRID, wiodącej imprezy targowej, jako oficjalnego partnera i MDB Education jako współpracownika. Wreszcie, Club Figaro ma wsparcie głównych profesjonalnych magazynów i portali kosmetycznych w Hiszpanii.

Najnowsze posty na forum

 • F0rger Avatar o jogo

  Ao escolher o escritório de uma casa de apostas, é necessário avaliar a fiabilidade da empresa....

  Ostatni post przez F0rger

 • F0rger Avatar game

  Free spins (free spins) can be obtained in the club in various promotions, they can be credited to...

  Ostatni post przez F0rger

 • Antonio1212e Avatar Nordic walking

  Hi, I wouldn't say your situation is unique in any way, obviously the casinos are using deceptive...

  Ostatni post przez Antonio1212e