Nagrody Figaro powracają w tym roku z dużym udziałem i nową edycją pełną niespodzianek!

Skomentuj jako pierwszy!

Nagrody Figaro powracają w tym roku z dużym udziałem i nową edycją pełną niespodzianek!

Najważniejsze wydarzenie hiszpańskiej branży fryzjerskiej przeżywa swój słodki moment w swoim 13. roku, po pokonaniu dwóch poprzednich edycji podczas pandemii – dzięki 136 zgłoszonym w tym roku kolekcjom, pochodzącym z zawsze wiernego zaangażowania wielkich profesjonalistów fryzjerskich w sektora, zarówno krajowego, jak i międzynarodowego.

24 października, podczas obchodów Salón Look IFEMA MADRID, zostanie rozwinięty czerwony dywan, aby powitać wszystkich kreatywnych fryzjerów z naszego kraju i nie tylko, a także liczną publiczność składającą się z profesjonalistów i osobistości z branży. Po raz kolejny wszyscy będą mogli cieszyć się magiczną nocą, która zapewni widoczność i rozgłos fryzjerom w Hiszpanii, konsolidując w ten sposób coraz silniejszy i kosmopolityczny przemysł.

Należy zauważyć, że w tej nowej edycji z 2022 r. międzynarodowe zaangażowanie w to wydarzenie zostało podtrzymane, a 24 kolekcje zgłoszone do kategorii Best International Collection, z dużą różnorodnością krajów na całym świecie, które je przewodzą. Właśnie dlatego nagrody są konsolidowane bardziej niż kiedykolwiek w międzynarodowym sektorze profesjonalnego i kreatywnego fryzjerstwa, nadając znaczenie hiszpańskiemu rynkowi.

W naszych granicach, wielka różnorodność uczestnictwa we Wspólnotach Autonomicznych (regionach Hiszpanii) pokazuje również rozkwit tych nagród, które osiągają etap dojrzałości i rozwoju. Niewątpliwie nagrody Figaro są niekwestionowanym punktem odniesienia wśród imprez fryzjerskich naszego kraju, a także jednym z najbardziej śledzonych i szanowanych wyzwań na świecie. Po raz kolejny regionem, który zwiększa udział w konkursie Figaro Awards, jest Wspólnota Walencji z łącznie 32 kolekcjami, a następnie Katalonia z 18 zgłoszeniami i Andaluzja z 15.

Wreszcie, podział na kategorie pokazuje wyraźny trend ostatnich lat, gdzie kategoria damska reklama, z 43 zgłoszeniami, nadal jest główną opcją uczestników, a następnie kategoria męska reklama z 25 kolekcjami oraz International i Avant. kategorie -garde, każda po 24 i 19 wpisów. W kategorii głównej Hiszpański Fryzjer Roku zgłoszono 14 zgłoszeń.

Tym samym wyraźna reakcja branży na te nagrody dla profesjonalnego i kreatywnego fryzjerstwa świadczy o wielkim sukcesie wydarzenia. Nagrody Figaro są pozycjonowane jako punkt odniesienia w branży, umieszczając ją w fazie dojrzałości, aby niewątpliwie kontynuować rozwój i dostarczać wartości wszystkim fryzjerom, zarówno w naszym kraju, jak i poza nim. Oprócz oferowania im wszystkim możliwości uwidocznienia i projekcji swojego talentu i kariery artystycznej na całym świecie.

Doświadczenie Figaro
Aby nie było wątpliwości co do wyjątkowego momentu, w którym Nagrody Figaro są dzisiaj, oczywiście dzięki niewątpliwej pracy i wysiłkowi minionych lat, które teraz przynoszą owoce, Zarząd i cały jego zespół przedstawiają ceremonię pełną niespodzianek. , w którym należy podkreślić doświadczenie Fígaro: innowacyjny program VIP przeznaczony dla tych członków Klubu Fígaro, którzy chcą przeżyć doświadczenie Nagród od wewnątrz, jako świadkowie i sojusznicy wyjątkowej chwili. Wraz z bohaterami gali iz miejsca uprzywilejowanego, przez dwa dni, w których odbędzie się impreza.

Niezapomniane przeżycie, które bez wątpienia będzie wisienką na torcie Wielkiej Nocy Hiszpańskiego Fryzjerstwa.

Najnowsze posty na forum

 • F0rger Avatar o jogo

  Ao escolher o escritório de uma casa de apostas, é necessário avaliar a fiabilidade da empresa....

  Ostatni post przez F0rger

 • F0rger Avatar game

  Free spins (free spins) can be obtained in the club in various promotions, they can be credited to...

  Ostatni post przez F0rger

 • Antonio1212e Avatar Nordic walking

  Hi, I wouldn't say your situation is unique in any way, obviously the casinos are using deceptive...

  Ostatni post przez Antonio1212e