Jakich wystawców możemy spodziewać się na Salon International 2022?

Skomentuj jako pierwszy!

Jakich wystawców możemy spodziewać się na Salon International 2022?

Salon International to idealne miejsce, aby zainspirować się ulubionymi markami, dając możliwość zbliżenia się do produktów, wypróbowania narzędzi i zapoznania się z aktualną edukacją ambasadorów marki w przyjaznej, kameralnej atmosferze, która pozwala zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o asortymentach, które chcesz magazynować. Możesz także skorzystać ze specjalnych cen i ofert tylko na pokaz – szczególnie tych marek, które mają coś do świętowania!

Tegoroczny pokaz jest pełen marek z rocznicami i innowacyjnymi premierami, co sprawia, że ​​jest to idealny czas na badanie nowych opcji dla Twojego salonu. Marki wystawiające się na wystawie również będą czerpać z nich inspirację, a sceny na wielu stoiskach mogą pochwalić się pokazami, technikami i trendami ambasadorów marki i zaproszonych artystów.

Chcesz zbadać nowe linie produktów do swojego salonu? Nazwy już obejmują Schwarzkopf Professional, Wella, Sassoon Academy, One Step Colour, Manic Panic, Crazy Color, Maroccan Oil, Truss Professional, Directions Hair Color, Nature Eva, Maria Nila, Amika i Salon Supplies również oferujące opcje innowacji w zakresie koloryzacji i pielęgnacji .

Dla tych, którzy chcą ulepszyć swój zestaw narzędzi, Dyson Professional, Cloud Nine, Hair Tools, Diva Professional Styling, Alfa Italia i Amory London będą pod ręką, aby zaprezentować najnowsze innowacje w stylizacji elektrycznej. Reprezentujące najlepsze pędzle, Denman, Olivia Garden również są potwierdzone.

Myślisz o dodaniu rozszerzeń do swoich usług? Great Lengths, Racoon International, Zen Hair i Rapture Hair Extensions podzielą się swoimi spostrzeżeniami, zastosowaniami i technologią.

Jeśli wkraczasz na dynamicznie rozwijający się rynek męski, Andis, Squire, Wahl, Cape Kings, Morgan’s Pomade, Barber Josh o.p. i Rude Capes będą pod ręką, aby pomóc Ci w rozpoczęciu pielęgnacji.

Chcesz usprawnić swój system rezerwacji? Treatwell, Phorest, Zenoti, Vagaro i Booksy to firmy, które pomogą Ci sprawnie prowadzić biznes, abyś mógł skupić się na tym, co kochasz.

Chcesz podszkolić swoje umiejętności? Salon International obfituje w marki Scissor, oferujące usługi ostrzenia, a także sprzedaż detaliczną i wskazówki dotyczące wyboru odpowiednich narzędzi. Obecni będą Dowa International, Artero, Relee, Matteck, Matsuzaki, Ren, Matakki i Ninja.

Najnowsze posty na forum