Już Jesienią DUET DOSKONAŁY

Skomentuj jako pierwszy!

Już Jesienią DUET DOSKONAŁY

Już nie możemy doczekać się spotkania z branżą fryzjerską i kosmetyczną na największych w Polsce targach dla sektora beauty, BEAUTY FORUM & HAIR, które odbędą się tuż po wakacjach 17-18 września 2022 r. w Ptak Warsaw EXPO,  w Nadarzynie koło Warszawy, AL. Katowicka 62. Postawiliśmy na synergię kosmetyki i fryzjerstwa, czyli na idealny duet dla ekspertów i pasjonatów obu sektorów.

Kongres w nowej odsłonie

Podczas dwóch dni targowych na uczestników targów czekać będzie ogromna dawka wiedzy merytorycznej. Na hali targowej znajdzie się aż pięć stref EDU podzielonych tematycznie.

Udział w wykładach w ramach stref edukacyjnych oraz w prezentacjach i pokazach na scenach jest bezpłatny dla osób posiadających bilet wstępu na targi. Istnieje możliwość zamówienia certyfikatu zaświadczającego udział w wykładzie w cenie 15 zł. Pasjonaci fryzjerstwa będą mogli wziąć udział w programie LOOK & LEARN, który w tym roku poprowadzą między innymi Adam Szulc i Kamil Turlej.

Pokazy i emocjonujące show

O emocje i niezapomniane wrażenia zadbają mistrzowie i autorytety branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Wspaniałe pokazy na scenach BEAUTY, BARBER ACADEMY, HAIR ACADEMY to nie tylko cieszące oczy show, ale przede wszystkim źródło wiedzy o najnowszych trendach i bogactwo inspiracji. Długo wyczekiwania przez publiczność scena HAIR SHOW stanie się areną widowiskowych prezentacji i finałów mistrzostw fryzjerskich.

W walce o podium

Targom nieodłącznie towarzyszą emocjonujące mistrzostwa. Podczas wrześniowej edycji odbędą się następujące konkurencje:

- Polskie Mistrzostwa Stylizacji Rzęs,
- Polskie Mistrzostwa Stylizacji Brwi,
- Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nailpro Poland,
- Facepainting Trophy
- Ogólnopolskie Mistrzostwa Artystów Fryzjerstwa Hair Master Cup (kategorie Perfect Haircut oraz Long Hair Creation),
- Ogólnopolskie Mistrzostwa w Strzyżeniu Męskim Barbers Battle,
- Fast Fade Fight.

Regulaminy i formularze zgłoszeń są dostępne na www.beauty-fairs.com.pl.

NOWOŚCI!

Podczas tegorocznej edycji powstanie strefa BEAUTY INDUSTRY - skupiająca firmy z przemysłu kosmetycznego zaangażowane w proces produkcyjny od surowca do produktu finalnego.
Z kolei w ramach Akademii Legislacji Kosmetycznej swoją wiedzą podzielą się eksperci Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego

Branża która wspiera

W niedzielę, na scenie BEAUTY, odbędzie się panel dyskusyjny, w czasie którego specjaliści branży porozmawiają o tym co mogą zrobić właściciele salonów, aby stworzyć odpowiednie warunki rozwoju dla społeczności z Ukrainy wykorzystując narzędzia przygotowane przez instytucje państwowe.

Do zobaczenia!

Jesteśmy przekonani, że to wyjątkowe, łączące obie branże wydarzenie w niezwykły sposób dostarczy wielu pozytywnych emocji i inspiracji oraz będzie platformą umożliwiającą nawiązanie nowych relacji biznesowych czy też podtrzymanie już istniejących kontaktów. Wciąż spragnieni kontaktu i relacji w formie face to face, cieszymy się, mogąc zaprosić Was na ten wyjątkowy event, jakim będą targi BEAUTY FORUM & HAIR.

Więcej informacji na

www.beauty-fairs.com.pl

www.beauty-forum.com.pl

Najnowsze posty na forum