Zainspiruj się seminariami na Salon International London 2021

Skomentuj jako pierwszy!

Zainspiruj się seminariami na Salon International London 2021

Zostały nieco ponad dwa tygodnie, zanim Salon International otworzy swoje podwoje, nadszedł czas, aby uczcić sztukę, talent i społeczność fryzjerską i rzucić światło na niesamowitą linię ikon fryzjerskich, które będą dzielić się swoimi eksperckimi trendami, technikami i wskazówkami w Salon International Seminars.

Zbliż się do najlepszych edukatorów w branży, poznaj prawdziwe techniki, które możesz wykorzystać w swoim salonie, i uzupełnij swoje umiejętności – od technik farbowania i strzyżenia po porady dotyczące ubierania się i stylizacji, nie można przegapić pokazów look&learn.

Mahogany
Niedziela, 10:15 - 11:30

Na pierwszym miejscu znajdują się Mahogany, którzy w tym roku pozostaną wierni swojemu etosowi kolorowania i zaprezentują swoją najnowszą kolekcję „Nouvelle Vague”. Zainspirowany francuskim ruchem sztuki filmowej Nouvelle Vague, ruch ten charakteryzował się odrzuceniem tradycyjnego kinematografii na rzecz eksperymentalnego, wizualnego stylu. Mahogany Creative Team zademonstruje najważniejsze klasyczne techniki cięcia i farbowania połączone z eksploracyjną mieszanką niewidzialnego rozłączenia, wewnętrznego teksturowania i nasycenia kolorów, w których tony się zderzają, ale nadal są ze sobą skorelowane.

Patrick Cameron
Niedziela, 12.00 – 13.30

2021 to 30. rocznica występu Patricka w londyńskim Salon International. Podczas tego seminarium Patrick będzie opierał się na międzynarodowym sukcesie swoich transmisji na żywo „Education in Isolation”, prezentując sześć pięknych stylizacji krok po kroku inspirowanych wyborami ulubionych fryzur przez widzów z ostatnich 80 tygodni cotygodniowego programu. Patrick opowie również o tym, jak przekształcił swój biznes z podróżowania po świecie i osobistej edukacji, do założenia studia i dotarcia do wielu tysięcy fryzjerów ze swoją unikalną marką edukacji. A to nie wszystko – Patrick podzieli się również swoimi doświadczeniami na temat tego, jak zostać edukatorem i influencerem w mediach społecznościowych, dzieląc się wskazówkami i wskazówkami, jak osiągnąć cyfrowy sukces.

Sassoon Academy
niedziela, 14.00 – 15.30

Akademia Sassoon jest w czołówce edukacji fryzjerskiej od ponad 65 lat, a w tym roku Międzynarodowy Dyrektor Kreatywny Mark Hayes zaprezentuje nową kolekcję zaprojektowaną, aby pokazać głębię i zakres talentów tkwiących w zespole kreatywnym Sassoon. Podczas tego seminarium w sposób zasadniczy przyjrzymy się szczegółom i dynamice nowych krojów i kolorów, które zdefiniują trendy we włosach na przyszły sezon. Zespół będzie ekscytować i inspirować szerokim spektrum pomysłów i inspiracji zarówno w zakresie cięcia, jak i kolorowania – Sassoon będzie nadal rzucał wyzwania, inspirował i ekscytował, łącząc modernistyczną czystość z kreatywnym eksperymentowaniem.

Toni&Guy
niedziela, 16.00-17.30

To seminarium jest najlepszym przykładem pomysłowego myślenia TONI&GUY, ponieważ międzynarodowy zespół artystyczny marki przedstawia wyłącznie swoją najnowszą kreatywną edukację. Nagromadzenie inspiracji zaczerpniętych indywidualnie od każdego dyrektora artystycznego, wyeksponowane za pomocą pomysłowych obrazów, które zostały stworzone i sfotografowane przy użyciu eklektycznej mieszanki swobodnej ekspresji. Zespół pokaże Ci, w jaki sposób przyjęli kreatywny krój i kolor, wpływy redakcyjne oraz świeże, delikatne podejście do Awangardy, aby przejąć największe trendy w branży, jednocześnie dzieląc to na piękną prostotę. Zatrać się w wyobraźni i edukacji, ponieważ zespół demonstruje, jak stworzyć mnóstwo przyjaznego konsumenta wyglądu, który uwielbia klient TONI&GUY, ale nadal mieć przewagę redakcyjną, z której marka jest legendarna.

Najnowsze posty na forum