Salon International 2021 - POWRACA

Skomentuj jako pierwszy!

Salon International 2021 - POWRACA

Gdy branża fryzjerska w Wielkiej Brytanii wraca do formy po bezprecedensowych 12 miesiącach, nadszedł czas, aby świętować powrót Salon International!

Targi fryzjerskie oraz wszytskie eventy towarzyszące powracają w 2021 roku, spowrotem do ExCeL London w dniach 16-18 października.

Fryzjerom, którzy chcą wrócić do gry, Salon International zapewni udowny weekend edukacji, inspiracji i innowacji – nie wspominając o szansie na spotkanie ze starymi przyjaciółmi i świętowanie powrotu do normalności.

Jak zawsze, targi zapewnią bogatą mieszankę zakupów i pokazów, z globalnymi markami fryzjerskimi i kosmetycznymi wystawiającymi się oraz scenami z wypełnionymi harmonogramami inspirującej edukacji od wiodących nazwisk fryzjerskich i wschodzących talentów.

Goście będą mogli również po raz pierwszy przyjrzeć się pracy finalistów konkursu HJ's British Hairdressing Awards, sponsorowanego przez Schwarzkopf Professional, ponieważ Galeria powraca, aby zaprezentować jedne z najbardziej inspirujących stylów fryzjerskich w Wielkiej Brytanii. Jeszcze nigdy nie było lepszego czasu na rezerwację czasu dla Salon International i przygotowanie się do zanurzenia się w świecie fryzjerstwa – i wszystkiego, co sprawia, że ​​ta branża jest tak ekscytująca i inspirująca.

Nie trzeba dodawać, że pomimo pozytywnego postępu i ogólnego złagodzenia ograniczeń, zdrowie i bezpieczeństwo pozostają najwyższym priorytetem, a całe wydarzenie jest starannie zaplanowane zgodnie z wytycznymi rządu i przy wsparciu doświadczonych, wyspecjalizowanych organizatorów.

Salon International odbywa się w ExCeL London w dniach 16-18 października 2021 roku.

Aby zarezerwować bilety, odwiedź www.salonshow.co.uk/tickets

Wszystkie bilety są dostępne tylko dla profesjonalistów fryzjerskich i osób pracujących w branży fryzjerskiej.

Najnowsze posty na forum