SASSOON NOW COLLECTION - Start 27 CZERWCA 2021

Skomentuj jako pierwszy!

SASSOON NOW COLLECTION - Start 27 CZERWCA 2021

Dołącz do Sassoon Academy Creative team, który wprowadza na rynek swoją pierwszą kolekcję na 2021 r. zatytułowaną SASSOON NOW. Czerpiąc inspirację z kreatywnych rąk i umysłów International Creative Team i jego muz, kolekcja zawiera formę i kolory, które odzwierciedlają swobodny optymizm, opierając się w artystycznym modernizmie.

Inauguracja, 27 czerwca o godzinie 14:00 czasu BST, będzie trwać 2 i pół godziny, podczas której na scenie London Academy pojawią się pokazy techniczne i prezentacje modeli Internationa Sassoon Academy Creative team. Oprócz wyjaśnienia technik. Będzie on dostępny za pośrednictwem kanału Sassoon Academy na Facebooku i będzie całkowicie bezpłatny. Aby dołączyć do wydarzenia, odwiedź stronę https://www.sassoon-online.com/courses/collection-launch-sassoon-now.

Mark Hayes International Creative Director mówi: „Aby połączyć się z globalną branżą fryzjerską i kosmetyczną i uczcić ją, chcieliśmy, aby ta premiera była jak najbardziej dostępna”.

Premiera będzie kontynuowana następnego dnia przez trzykrotne demonstracje, podczas których będziecie mieli możliwość odtworzenia stylizacji z kolekcji pod kierownictwem zespołu kreatywnego. 4-godzinne sesje odbywają się o godzinie 10.00, 14.00 i 18.00 czasu BST i kosztują zaledwie 100 USD. Każda z nich zawiera pełną technikę cięcia i farbowania ze schematami i arkuszami, które pozwolą widzowi szczegółowo zapoznać się z lekcją. Aby uniknąć pominięcia, zarezerwuj miejsce na https://www.sassoon-online.com/pages/sassoon-now-collection.

Techniki cięcia zawierają nowoczesną interpretację boba, ostateczny wygląd charakterystyczny dla Sassoona, a także warstwowe kształty średniej długości inspirowane The Mouche and the Shake, kultowym wyglądem Sassoona z lat 70-tych. Nowe pomysły dotyczą również dłuższych włosów, które są połączone z krótszymi wnętrzami i delikatnymi panelami warstwowymi do obramowania twarzy.

Tekstury sugerują zrelaksowany, nowoczesny wygląd. Włosy są przygotowywane z naciskiem na nawilżenie i elastyczność oraz suszone, aby zapewnić elastyczność i dyskretny połysk.

Aby wzmocnić poczucie wyzwolenia i oryginalności, jasne akcenty lub monochromatyczne plastry wzmacniają naturalne kolory bazowe, w których klasyczne techniki są odkrywane na nowo i stosowane w zaawansowany, innowacyjny sposób. Nowe wersje technik kodowania kreskowego i podświetlania pędzlem tylnym są używane w celu dodania wymiaru i głębi, a także mistrzowskich przeróbek klasycznych technik cięcia w dwóch odcieniach i od tyłu do tyłu.
Kolekcja Sassoon Now kontynuuje dziedzictwo, tworząc nowe historie dla kultowej marki Sassoon

 

Najnowsze posty na forum