Polak na podium w globalnym konkursie Moroccanoil

Skomentuj jako pierwszy!

Polak na podium w globalnym konkursie Moroccanoil

Mateusz Mysłek, stylista fryzur z Atelier Piękna Boral & Matyszkiewicz w Częstochowie, zajął trzecie miejsce w konkursie marki Moroccanoil „Show Us Your Style” skierowanym do fryzjerów, którego stawką była praca na backstage’u tegorocznej Eurowizji. Moroccanoil jest Partnerem Prezentującym wydarzenia.

Aby wziąć udział w konkursie, należało nakręcić maksymalnie trzyminutowy film na Instagramie, w którym kluczowe było pokazanie swoich umiejętności i pasji do fryzjerstwa oraz przekonanie jury Moroccanoil, że to właśnie autor filmu powinien znaleźć się w wyselekcjonowanej grupie stylistów Moroccanoil pracujących przy Eurowizji. Spośród ponad 200 zgłoszeń z całego świata, jury nagrodziło trzy osoby. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła stylistka Ioana Todoran z Rumunii, drugie Anastasia Varlamova z Rosji, trzecie Mateusz Mysłek. Cała trójka dołączy do Globalnego Dyrektora Kreatywnego Moroccanoil Antonio Corral Calero i Teamu Moroccanoil 18, 20 i 22 maja w Rotterdamie, by kreować fryzury uczestnikom Konkursu Piosenki Eurowizji 2021. Dodatkową nagrodą dla Mateusza była Torba Stylisty Moroccanoil z zestawem 12 produktów Moroccanoil.

Dlaczego Mateusz zdecydował się wziąć udział w konkursie? – Od początku wierzyłem w to, że będzie to kolejny wielki krok na mojej drodze do sukcesu nie tylko ze względu na zdobyte nowe doświadczenie, ale również dzięki możliwości pracy w tak prestiżowym wydarzeniu i z tak niezastąpioną marką, jaką jest Moroccanoil. Mimo tego że wierzyłem w swój sukces, informacja o wynikach była dla mnie wielkim szokiem. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i wierzę, że w 100 procentach wykorzystam zdobyte podczas Eurowizji doświadczenie – mówi Mateusz.

Mateusz Mysłek o sobie

Od dziecka każda okazja, w której mogłem zrobić coś z włosami, dodawała mi radości. Ćwiczyłem najróżniejsze fryzury na koleżankach i rodzinie. Gdy stanąłem przed wyborem szkoły, długo wahałem się między gastronomią a fryzjerstwem, jednak rodzice szybko przypomnieli mi, co od zawsze było moją pasją. Swoją przygodę zacząłem od praktyki w osiedlowym salonie. Po półtora roku przeniosłem się do większego w samym centrum Częstochowy. Aktualnie pracuję w Atelier Piękna Boral & Matyszkiewicz, gdzie szefowa kładzie ogromny nacisk na szkolenie pracowników, za co jestem jej ogromnie wdzięczny. Moim następnym celem jest dalszy rozwój kariery w Warszawie, by pewnego dnia poszerzyć swoje horyzonty za granicą i otworzyć własny salon.

www.instagram.com/mattforhair

Najnowsze posty na forum