GLOBALNA e-KONFERENCJA L’OREAL PROFESSIONNEL PARIS ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI

Skomentuj jako pierwszy!

GLOBALNA e-KONFERENCJA L’OREAL PROFESSIONNEL PARIS ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI

Dla wszystkich z Was, którzy tęsknią za wielkimi wydarzeniami i innowacjami mamy dobre wiadomości! Już 29 marca odbędzie się międzynarodowy event L’Oréal Professionnel Paris, w którym uczestniczyć będą najlepsi fryzjerzy, dziennikarze, influencerzy i fani marki z całego świata.

To nie tylko pierwszy od dawna event na tak ogromną skalę, ale również pierwsza w historii marki międzynarodowa e-konferencja prosto z Paryża z udziałem laboratoriów i naukowców L’Oreal Professionnel Paris. Uczestników wydarzenia czeka wielka premiera najnowszej gamy kultowej Serie Expert, która ma zrewolucjonizować pielęgnację włosów. Jej nazwa i działanie są na razie owiane tajemnicą, a uczestnicy wydarzenia będą pierwszymi osobami na świecie, które poznają rewolucyjną innowację opracowaną przez laboratoria L’Oreal Professionnel Paris.

Marka zaprezentuje swoją najnowszą, przełomową technologię będącą owocem współpracy naukowców i profesjonalnych fryzjerów, która ma na zawsze odmienić nasze podejście do pielęgnacji. Organizatorzy zapowiadają, że po tym wydarzeniu,  już nigdy nie spojrzymy na koloryzację, balejaż czy rozjaśnianie w ten sam sposób.

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy, że zarejestrujesz na stronie:

https://bit.ly/3eK8Vn6

29 marca o godzinie 11:30 wejdź ponownie na stronę i dołącz do uczestników z całego świata.

Najnowsze posty na forum