ANAGRA TO JEDYNA TAKA SZKOŁA W POLSCE

Skomentuj jako pierwszy!

ANAGRA TO JEDYNA TAKA SZKOŁA W POLSCE

Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra istnieje już ponad 20 lat. Szkoła kształci w zawodach: Technik Usług Fryzjerskich i Technik Usług Kosmetycznych. Anagra to szkoła mistrzów Świata, Europy i Polski we fryzjerstwie oraz w makijażu. Jest to szkoła dla pasjonatów, która rozwinie kreatywność, pozwoli osiągnąć sukces, zawód i spełnić marzenia.

Uczniowie szkoły Anagra doskonalą swoje umiejętności biorąc udział w: ogólnopolskich i światowych konkursach, pokazach i sesjach modowych, warsztatach prozawodowych, szkoleniach i seminariach, targach fryzjerskich, kosmetycznych oraz edukacyjnych. Anagra to jedyna szkoła w Polsce organizująca wspólnie z Ptak Warsaw Expo konkursy Young Beauty Awards by Anagra w Nadarzynie na targach Beauty Days (4 konkursy w 3 dni: fryzjerstwo, makijaż, stylizacja paznokci, barberstwo), gdzie uczestniczą celebryci i mistrzowie w tych dziedzinach (Leszek Czajka, Pablo Rozz, Adam Szulc). Jest to szkoła, która posiada bazę absolwentów i zapewnia realizację zajęć praktycznych we fryzjerstwie, w wizażu, w stylizacji paznokci oraz w kosmetologii w systemie modułowym (teoria z praktyką). Anagra przygotowuje uczniów do egzaminów państwowych, zdawalność egzaminów zawodowych wynosi 93% a matury 87%. Po zdaniu egzaminów zawodowych absolwenci otrzymują: dyplom Technik Usług Fryzjerskich, dyplom Technik Usług Kosmetycznych oraz Międzynarodowy dyplom Europass.

Jednym z dyrektorów jest magister prawa Franciszek Miller, który jest odpowiedzialny za promocję szkoły (reklamy i wywiady w telewizji, w prasie, w internecie), kontakty z branżą beauty, organizację pokazów, szkoleń, eventów fryzjerskich i makijażowych, a w dobie pandemii koronawirusa odpowiada za bezpieczeństwo uczniów oraz pracowników podczas zajęć stacjonarnych w szkole (od 19 października decyzją rządu tylko zajęcia praktyczne odbywają się stacjonarnie w szkole w reżimie sanitarnym, którego pilnuje właśnie Franciszek Miller). Jest to osoba, bez której ciężko wyobrazić sobie szkołę, zależy mu na tym i każdego dnia stara się jak tylko potrafi, żeby Anagra była najlepsza, najbardziej znana w Polsce, żeby wszyscy wiedzieli co to jest za szkoła. Anagra to szkoła inna niż wszystkie pozostałe placówki edukacyjne, wyróżnia się pod każdym względem (wystrój, profesjonalne pracownie na miejscu w szkole, strefy odpoczynku od nauki, nowatorskie podejście instruktorów i nauczycieli do uczniów w cyklu kształcenia, traktowanie uczniów w kulturalny sposób, przygotowywanie uczniów do ogólnopolskich i światowych konkursów fryzjerskich, makijażowych oraz stylizacji paznokci, czesanie i malowanie modelek na pokazy mody znanych projektantów, branie udziału w wielu akcjach charytatywnych, organizacja znanych wydarzeń takich jak Gala Dyplomowa). Franciszek Miller pracuje w Anagrze od prawie 5 lat i jego głównym celem jest to, żeby w szkole bardzo dużo się działo (eventy, pokazy, konkursy, targi itd.), żeby to nie była zwykła szkoła, gdzie nie chodzi tylko o chodzenie i siedzenie w ławce (w czasach nauki zdalnej siedzenie przed komputerem), a o to, żeby ten okres życia zapamiętać na całe życie, a dzięki tym wszystkim wydarzeniom tak właśnie się dzieje i dlatego przez wielu Anagra uznawana jest za szkołę marzeń.

           

Najnowsze posty na forum

 • abacter Avatar Witam wszystkich

  Jeśli lubisz hazard, jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Ta strona oferuje ogromny wybór...

  Ostatni post przez abacter

 • tironmings12 Avatar dobre

  Cześć, dzisiaj jest wielu graczy, którzy potrzebują znaleźć dobre miejsca do gry. Najlepiej...

  Ostatni post przez tironmings12

 • forntowen Avatar Writing papers

  Very often, students do not have time to do their written work, including essays. It is for them I...

  Ostatni post przez forntowen