British Hairdressing Awards 2020

Skomentuj jako pierwszy!

British Hairdressing Awards 2020

HJ British Hairdressing Awards sponsorowany przez Schwarzkopf Professional po raz pierwszy w swojej 36-letniej historii będzie dostępny dla światowej publiczności. „Ponieważ perspektywa zorganizowania wydarzenia „na żywo ” jest nadal owijana niepewnością, podjęliśmy decyzję, aby rozdać nagrody on-line w poniedziałek 30. Ponieważ British Hairdressing Awards to NAJLEPSZA impreza fryzjerska roku, uważamy, że powinna się ona odbyć i jesteśmy przekonani, że nadal możemy wspólnie świętować 2020 ”- komentuje dyrektor wykonawczy HJ Jayne Lewis-Orr.

 

Każdego roku finał konkursu British Hairdressing Awards, odbywa się we wspaniałym Great Room londyńskiego Grosvenor House Hotel, przyciągając licznych gości, w tym 100 finalistów w 17 kategoriach, z najbardziej oczekiwaną statuetką British Hairdresser of the Year. Akceptując dotychczasową sytuację i zrozumienie przepisów sanitarnych przeniesiemy to wspaniałe wydarzenia w świat wirtualny gdzie, każdy z nas będzie mógł podziwiać najlepszych stylistów świata.  

„Wiemy, że razem sprawimy, że ta impreza będzie niezapomniana z wiadomych powodów i dlatego nie możemy się doczekać, aby światowa publiczność dołączyła do nas, i  uczcić to co najlepsze jest w brytyjskim fryzjerstwie. To szansa, aby dotrzeć do większej liczby osób i świętować rozdanie nagród brytyjskiego fryzjerstwa. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu po raz 36! ” Skomentował Julian Crane, dyrektor generalny Henkel Beauty Care UK & Ireland.

Najnowsze posty na forum