Spotkamy się w Katowicach w listopadzie 2021 r.

Skomentuj jako pierwszy!

Spotkamy się w Katowicach w listopadzie 2021 r.

Nowa odsłona Hair & Beauty Festiwal już za rok! Zapraszamy do Centrum Kongresowego MCK & Spodek w Katowicach w dniach 20-21 listopada 2021

Rok 2020 pod wieloma względami jest inny niż wszystkie lata dotychczas.

Z Powodu Pandemii koronavirusa to rok pod znakiem odwołanych imprez, spotkań, konferencji, szkoleń... no i oczywiście targów.
Nasza branża również w szczególny sposób odczuła przymusową izolację i całkowity lockdown na ponad siedem tygodni. Zamknięte zostały salony a fryzjerzy, kosmetyczki i cały sektor Beauty pozbawiony został możliwości zarabiania.

W tym roku wiosną nie spotkaliśmy się na żadnej imprezie Targowej, które zawsze chętnie odwiedzaliśmy, czerpiąc dziesiątki korzyści dla swojego rozwoju zawodowego i naszych biznesów. Wszystkie wiosenne edycje cyklicznych imprez, zarówno w Polsce jak i w całej Europie, zostały odwołane lub przesunięte na przyszły rok. Jest to absolutnie zrozumiałe biorąc pod uwagę zarówno zakazy urzędowe jak i realny brak możliwości organizacji dużych spotkań. Jesień także zapowiada się zupełnie inaczej niż zwykle.

Organizatorzy katowickich Targów Hair & Beauty Festiwal, także stanęli przed trudna decyzją. Festiwal zaplanowany był jak zwykle w listopadzie, a tegoroczna edycja miała być fantastyczną, jubileuszową ucztą branżową z okazji 20-lecia!

Zanim nastąpiła przymusowa izolacja, Targi zdążyły przygotować nowy layout wizualizacji i strategii komunikacji, nowe logo oraz nazwę łączącą strefę fryzjerską z kosmetyczną, wizażową i paznokciową.

Wszystko będzie nowe, spójne i ponadczasowe... będzie już w listopadzie 2021 roku.

Organizatorzy Festiwalu, po wielotygodniowych analizach szans i zagrożeń, konsultacjach branżowych, obserwacji sytuacji epidemiologicznej, zasięganiu opinii Instytucji Sanitarnych a w szczególności rozmowach z Wystawcami i uczestnikami, podjęli trudną lecz rozsądną decyzję o rezygnacji z tegorocznych targów.

Będzie nam wszystkim brakowało tego niezwykłego wydarzenia, lecz rozumiemy decyzję i solidaryzujemy się z organizatorami - firmą Wats i Subtil Polska. Nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie stawiamy ponad wszystkim.

Już teraz zapowiadamy kontynuację dobrej tradycji targowej na Śląsku, gdzie zjeżdżają profesjonaliści z całego kraju. Targi Hair & Beauty 2021 będą niezapomnianym wydarzeniem branżowym!

Zapraszamy na stronę www.hbfestiwal.pl oraz na profile społecznościowe.

FB: festiwal.hair.beauty

Insta: festiwalhairbeauty

Najnowsze posty na forum

 • anusia123 Avatar prezent na dzień Mamy

  A słuchaj, co powiesz na eleganckie piżamy damskie z mięciutkiej bawełny? Tutaj znajdziesz...

  Ostatni post przez anusia123

 • noel Avatar JAKĄ SUSZARKĘ

  Ja sobie kupiłem najzwyklejszą suszarkę na necie, tańsza była niż w zwykłym sklepie. Mam ją...

  Ostatni post przez noel

 • Sofella Avatar POMOCY

  Witam serdecznie, potrzebuję porady co robić. Opiszę moją historię: naturalny kolor włosów...

  Ostatni post przez Sofella