Festiwal Hair & Beauty Katowice 2020 - ODWOŁANY

Skomentuj jako pierwszy!

Festiwal Hair & Beauty Katowice 2020 - ODWOŁANY

Niestety zgodnie z wcześniejszymi wstępnymi zapowiedziami zdecydowałyśmy ostatecznie o odwołaniu tegorocznej edycji katowickich targów Hair&Beauty Fair 2020 z powodu pandemii koronawirusa i daleko posuniętych skutków ekonomicznych i organizacyjnych jakie za sobą pociągnęły nałożone obostrzenia.

Rok 2020 pod wieloma względami jest inny niż wszystkie lata dotychczas. Z Powodu pandemii koronawirusa to rok pod znakiem odwołanych imprez, spotkań, konferencji, szkoleń... no i oczywiście targów.

Nasza branża również w szczególny sposób odczuła przymusową izolację i całkowity lockdown na ponad siedem tygodni.  Zamknięte zostały salony a fryzjerzy, kosmetyczki i cały sektor Beauty pozbawiony został możliwości dochodu.

Po wielotygodniowych analizach szans i zagrożeń, konsultacjach branżowych, obserwacji sytuacji epidemiologicznej,  zasięgnięciu opinii Instytucji Sanitarnych a w szczególności rozmowach z Wystawcami i uczestnikami, podjęliśmy trudną lecz rozsądną decyzję o rezygnacji z tegorocznych targów.

Będzie nam wszystkim brakowało tego niezwykłego wydarzenia, lecz wspólne bezpieczeństwo i zdrowie stawiamy ponad wszystkim.

Nasze analizy i rozmowy branżowe dały jasną odpowiedź, że brak jest możliwości faktycznych do przeprowadzenia imprezy na poziomie, który zapewnialiśmy uczestnikom od wielu lat. A w szczególności zaś, brak jest uzasadnienia ekonomicznego dla uczestniczących firm - Wystawców w świetle perspektyw frekwencyjnych i szansy na satysfakcjonującą liczbę obecnych uczestników.

Bardzo liczymy na zrozumienie naszej decyzji i oczywiście zapraszamy Was serdecznie do rozmów na temat organizacji 2021 r.

Życzymy dużo zdrowia! Trzymajcie się

Najnowsze posty na forum