Targi Zdrowia i Urody zbliżają się wielkimi krokami!

Skomentuj jako pierwszy!

Targi Zdrowia i Urody zbliżają się wielkimi krokami!

Najpiękniejsze wydarzenie w Targach Kielce już 22 i 23 sierpnia. Naturalne kosmetyki, fachowe porady i mnóstwo atrakcji dla zwiedzających.

To już 5 edycja Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody, które odbywają się w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Wydarzenie Health&Beauty spotkało się z bardzo pochlebnymi opiniami i zdobyło rzeszę zadowolonych klientów. Każdego roku do Targów Kielce przyjeżdżają firmy z całej Polski, aby przedstawić swój asortyment. Nie inaczej będzie podczas tej edycji, która zbliża się wielkimi krokami.

22 i 23 sierpnia na pewno zobaczymy takie firmy jak BioEcoLife, Zepter, DR Duda i Papaya Store. Ponadto chęć wzięcia udziału zadeklarowała Alchemia Natury, Aplimedica a także Ośrodek Diagnostyczny Chorób Nowotworowych Fundacji SOS Życie, który poprowadzi warsztaty.

Ta edycja będzie wyjątkowa, ponieważ będą dominowały produkty naturalne i eco. Coraz więcej osób dokonuje świadomego wyboru kosmetyków stworzonych na bazie naturalnych surowców. Można powiedzieć, że jest to bardzo pozytywny trend, który króluje w Polsce od kilku lat. Odwiedzający zobaczą produkty z najwyższej półki, oparte na naturalnych recepturach. Nie zabraknie kosmetyków do pielęgnacji skóry – mydeł, balsamów, kremów w których głównych składnikiem jest kwas hialuronowy czy aloes. Będzie można się zaopatrzyć także w szampony, sole do kąpieli, peelingi do twarzy i pomadki - słowem wszystko czego potrzebujemy do pielęgnacji.

Na uczestników wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji. Portal ambasadorka-kosmetyczna.pl przygotuje zabawę dla uczestników eventu, gdzie do wygrania będą paczki z kosmetykami. TrustedCosmetics.pl zaprasza do wzięcia udziału  w plebiscycie "Twórcy Piękna 2020", który kierowany jest do firm biorących udział targach. "Mistrzowie Urody" to świetna okazja do zaprezentowania tych, którzy na co dzień dbają o naszą urodę i dobrą formę. Organizatorem jest Echo Dnia, a tegoroczna edycja swój finał będzie miała w Targach Kielce. Dla odwiedzających targi kolejna atrakcją będą zajęcia jogi, które tradycyjnie przeprowadzi Studio Ruchu Mięta.

Wydarzeniu towarzyszą Targi  Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, R­­­­­ękodzieło, Eco Style oraz wydarzenie CK Motors Expo.

Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze posty na forum