Nowości oraz wyjątkowe plebiscyty i atrakcje podczas V Ogólnopolskich Targów Zdrowia i Urody „Health&Beauty” w Targach Kielce.

Skomentuj jako pierwszy!

Nowości oraz wyjątkowe plebiscyty i atrakcje podczas V Ogólnopolskich Targów Zdrowia i Urody „Health&Beauty” w Targach Kielce.

Zgłoś się już dziś i wybierz najlepsze miejsce dla Twojego biznesu!  #Promuj #Sprzedawaj #Skorzystaj z atrakcji

Wyjątkowo w okresie letnim wracamy do tematyki dbania o ciało i umysł, a to za sprawą  V Ogólnopolskich Targów Zdrowia i Urody „Health&Beauty”, które odbędą się w dniach 22-23 sierpnia  w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Poprzednia edycja zgromadziła prawie 250 wystawców i 5000 zwiedzających!

Idąc za nurtem eko, tym razem będzie bardziej naturalnie i bio. Oprócz mocy atrakcji dla zwiedzających, przygotowaliśmy również coś specjalnego dla wystawców:

Redakcja portalu TrustedCosmetics.pl prowadzi nabór do 2. edycji plebiscytu "Twórcy Piękna 2020", który kierowany jest do firm biorących udział w V Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody Health & Beauty. Celem  plebiscytu jest prezentacja i promocja on-line wszystkich zgłoszonych firm oraz wyróżnienie najlepszych!

Podczas letniej edycji Międzynarodowych Targach Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY
w Targach Kielce zapraszamy do udziału w zabawie z Ambasadorkami Kosmetycznymi. Warunkiem udziału w akcji jest dostarczenie firmie Ambasadorka Piękna produktów/kosmetyków/gadżetów, w pierwszym dniu targów!.

MISTRZOWIE URODY 2020 - prestiżowy plebiscyt dla profesjonalistów swój finał zrealizuje właśnie podczas Targów Health&Beauty. Więcej informacji: https://echodnia.eu/swietokrzyskie/mistrzowie-urody-2020-glosowanie-zakonczone-laureatow-nagrodzimy-23-sierpnia-podczas-v-miedzynarodowych-targow-healthbeauty/ar/c6-14821916

Zamówienie formularza zgłoszeniowego: https://www.targikielce.pl/health-and-beauty/dla-wystawcow/zamowienie-formularza-zgloszeniowego-strona-1

V Ogólnopolskie Targi Zdrowia i Urody „Health&Beauty” już  22-23 sierpnia  
w Targach Kielce.

Najnowsze posty na forum