Salon International 2020 - The Show Must Go On

Skomentuj jako pierwszy!

Salon International 2020 - The Show Must Go On

Salon International wraca do ExCel London w dniach 10-12 października 2020 r., by dalej wspierać przemysł fryzjerski w tym ciężkim czasie. Salon International robi to, co robi najlepiej , czyli docenia sztukę fryzjerską, nowe talenty jak i całą społeczność fryzjerską.

Salon International od dawna cieszy się uznaniem światowego fryzjerstwa. I chociaż w ciągu ostatnich kilku miesięcy działalność została zawieszona przez koronawirusa  to bardziej niż kiedykolwiek fryzjerstwo jest w centrum uwagi, ponieważ klienci na całym swiecie zdali sobie sprawę, jak bardzo usługi fryzjerskie są potrzebne, aby ludzie wyglądali dobrze i czuli się fantastycznie.

Teraz, gdy salony są ponownie otwarte, pojawiają się nowe wyzwania; od prowadzenia bezpiecznego, zdystansowanego społecznie salonu po znalezienie kreatywnych rozwiązań dla klientów i zespołów. Takie kreatywne rozwiązania można znaleźć, łącząc się. Salon International powraca, aby pomóc branży w poruszaniu się po tym nowym krajobrazie i zapewnić platformę inspiracji dla salonów i fryzjerów, aby rozwijać swoją działalność w świecie po zamknięciu.

Świętowanie koloru

Kolor zawsze był największym motorem zysków dla salonów, a w świecie po zamknięciu jest on ważniejszy niż kiedykolwiek. Salony stają w obliczu drastycznego wyglądu swoich klientów  i mnóstwa korekcji kolorów oraz ponownej ich oceny, którzy zdecydowali się z wdziękiem wyhodować swoje odrosty w ciągu trzech miesięcy w domu. Mając to na uwadze, Salon International zaprezentuje w tym roku swoją pierwszą kolorową scenę: dedykowaną scenę z otwartym obszarem do zwiedzania  oraz harmonogramem edukacji i ekspertów rozmawiających o wszystkich aspektach branży kolorystycznej. Na wystawie pojawią się także kolorowe stoiska z całego świata jako wystawcy, od wielkich nazwisk po niezależne marki oferujące coś nowego.

Jayne Lewis-Orr, dyrektor wykonawczy Salon International, mówi: „Kolor zawsze był wielkim biznesem dla salonów i nigdy nie było to bardziej prawdziwe niż teraz, kiedy klienci desperacko chcą wrócić do salonu. W przyszłości salony będą musiały kreatywnie myśleć o oferowanych przez siebie usługach kolorystycznych, produktach, z których korzystają, oraz o tym, w jaki sposób mogą nadal zapewniać klientom dynamiczne i ekscytujące wyniki. Właśnie dlatego w tym roku stawiamy kolor w centrum uwagi pod czas Salon International, oferując więcej edukacji i inspiracji niż kiedykolwiek. Nasi zaproszeni artyści i marki będą oferować kreatywne rozwiązania i pomysły, od komercyjnego biznesu kolorowego po inspirujący wygląd, który przypomni fryzjerom, dlaczego uwielbiają to, co robią! ”

Środki ostrożności

Zespół Salon International kontynuuje konsultacje w miarę zbliżania się wydarzenia, aby zapewnić, że stosowane są najbardziej aktualne środki. Zespół wdroży zmiany zgodnie z wymogami rządowymi wraz z ExCeL London i poradami ekspertów branżowych. Szczegóły zostaną ogłoszone i udostępnione w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Najnowsze posty na forum