V Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY 26-28.08.2020

Skomentuj jako pierwszy!

V Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY 26-28.08.2020

Dotychczasowe poluzowanie obostrzeń w kraju wynikające z szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa SARS-CoV-2, nie zmienia zakazu organizacji imprez masowych. Zatem powyższa restrykcja wyklucza odbycie się V Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody HEALTH&BEAUTY od 26 do 28 czerwca tego roku. Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce jak i podobnych wydarzeń w kraju oraz potrzeb klientów wyznaczyliśmy nowy termin. Targi Health&Beauty odbędą się od 21 do 23 sierpnia 2020.

Letnie porządki ze zdrowiem… w Targach Kielce

W tym roku wyjątkowo w okresie letnim wracamy do tematyki dbania o ciało i umysł, a to za sprawą V Ogólnopolskich Targów Zdrowia i Urody „Health&Beauty”, które odbędą się w dniach 21-23 sierpnia w kieleckim ośrodku wystawienniczym.

Targi powstały z myślą o ludziach poszukujących produktów i usług pomagających wzmocnić zdrowie i utrzymać na dłużej urodę i młodość. Poprzednia edycja odbyła się podczas weekendu Slow Life. Grudniowe wydarzenie zgromadziło prawie 250 wystawców i 5000 zwiedzających!

Letnia edycja wróciła na prośbę zwiedzających. Idąc za nurtem eko, tym razem będzie bardziej naturalnie i bio. Oczywiście jak co roku wystawcy zaprezentują najbardziej aktualne oferty zabiegów prywatnych placówek medycznych, hoteli SPA, gabinetów medycyny estetycznej i gabinetów kosmetycznych, a także nowości producentów, suplementów diety, leków OTC i kosmetyków.

Targi „Health&Beauty” towarzyszą w tej edycji Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM, Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY, Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego oraz AGROTRAVEL&ACTIVE LIFE , które na stałe wpisały się w kalendarz kielczan, jako jedne z ulubionych imprez w Targach Kielce.

Najnowsze posty na forum