Coś dla ciała i ducha- Targi Zdrowia i Urody w Kielcach - Odpocznij i zadbaj o siebie na Targach Health&Beauty podczas Slow Life

Skomentuj jako pierwszy!

Coś dla ciała i ducha- Targi Zdrowia i Urody w Kielcach - Odpocznij i zadbaj o siebie na Targach Health&Beauty podczas Slow Life

Makijaż permanentny, wieczorowy, stylizacja paznokci oraz rzęs- profesjonalne szkolenia i warsztaty towarzyszą targom beauty w Kielcach. Nadchodzące wydarzenie będzie nie lada gratką dla miłośników branży kosmetycznej, ale nie zabranie aspektu zdrowotnego.
Zwiedzający będą mogli skorzystać z badań i konsultacji, ale także nabyć naturalne kosmetyki. Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody Health & Beauty. Od 30 listopada do 1 grudnia po raz czwarty w Targach Kielce zagoszczą specjaliści z branży kosmetycznej.

Przetestuj kosmetyki i usługi

Podczas Międzynarodowych Targów Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY odwiedzający będą mogli poznać lokalne przedsiębiorstwa branżowe oraz przetestować kosmetyki. Wśród wystawców: Alle paznokcie- profesjonalne produkty do stylizacji paznokci, Avicenna Oil- naturalne olejki, Salon Monroe- gabinet kosmetologii z Kielc, Dr Duda- naturalne kosmetyki z Buska Zdrój, Bożęcki Centrum Optyczne- oferujący badania oraz dobór oprawek podczas targów. Event będzie zatem atrakcyjny dla profesjonalistów jak i kielczan chcących zadbać o siebie i swoje zdrowie.

Branżowe szkolenia

Podczas wystawy odbędą się profesjonalne warsztaty i szkolenia.
Podążając za trendami firma Szwedo Group poprowadzi warsztaty z makijażu permanentnego. Pierwsze dla osób początkujących metodą włoskową oraz drugie dla średniozaawansowanych: microblading, ombre i kreska techniką manualną. Zostaną poprzedzone wykładem o faktach i mitach w makijażu permanentnym. Izabela Bórzyńska poprowadzi warsztaty z makijażu wieczorowego oraz techniki doklejania rzęs. Stylistki paznokci odnajdą się na pokazie stylizacji paznokci by Slovianka. Rzęsowe Modelowanie oka poprowadzi właścicielka Oh La Lash- Monika Skórska.

Coś dla ciała i ducha

Joga, psychosomatyka, diagnostyka- czyli zdrowie jest najważniejsze. Zwiedzający będą mieli możliwość skorzystania z badań oraz poznania leczniczych kosmetyków. Wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty i pokazy jogi- wśród nich pokazy aerial jogi oraz acro vinyasy. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji- warsztaty eko gotowania, ekologicznego sprzątania, pokazy oraz występy na scenie.

Slow life

Tegoroczne targi są częścią Slow Life- wydarzenia, które ma zachęcić ludzi do odpoczynku, powrotu do natury, poświęcenia czasu dobie. Połączono 4 imprezy branżowe:  IV Międzynarodowe Targi Zdrowia i Urody HEALTH & BEAUTY, Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE- II Salon Produktów Ekologicznych ECO-STYLEVIII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO. Gwiazdą wydarzenia i targów będzie Mela Koteluk! Artystka opowie o nurcie Slow Life, zmianie nawyków i filozofii życia.

Na wydarzenie zapraszamy od 30 listopada do 1 grudnia 2019 roku. Więcej informacji na: http://www.healthandbeauty.targikielce.pl/

Najnowsze posty na forum