Academy Day 2019 - już w ten weekend!

Skomentuj jako pierwszy!

Academy Day  2019 - już w ten weekend!

Druga edycja Academy Day, czyli święto najlepszych, polskich akademii fryzjerskich, odbędzie się już w ten weekend! Nie możemy się doczekać! Widzimy się 23 listopada w Katowicach, podczas Hair Fair & Beauty Fair. Przygotowaliśmy dla Was całą masę fantastycznych atrakcji!

Poznaj naszych gości!

W trakcie Academy Day na scenie będziecie mogli obejrzeć różnorodnych artystów, których Akademie Fryzjerskie są znane na terenie całego kraju (i nie tylko). Każdy z naszych gości specjalizuje się w odmiennej dziedzinie, ma zupełnie inną osobowość i dynamikę pracy.

Na scenie wystąpią: Mario Mayer, Wojciech Karwat, Tukka House oraz włoska akademia fryzjerska We Hair Academy. Wiecie co ich łączy? Przede wszystkim pasja i miłość do fryzjerstwa oraz niebywały talent do edukowania innych osób.

Jesteśmy pewni, że to będzie dzień pełen wrażeń!

Co przygotowali goście ACADEMY DAY 2019?

Chcesz dowiedzieć się nieco więcej, zanim zobaczymy się w weekend w Katowicach? Podczas przygotowań do Academy Day, mieliśmy okazję troszkę podpytać nasze gwiazdy o planowany występ.  Jak przewidywaliśmy, nie było łatwo wyciągnąć od nich wielu informacji. Większość zaproszonych Akademii planuje na ten dzień specjalny występ, który będzie niespodzianką dla wszystkich widzów.

Rąbek tajemnicy uchylił nam Wojtek Karwat, który podczas pokazu zabierze nas do starej szkoły strzyżenia. Wykona fryzurę tylko przy użyciu nożyczek, czyli zaprezentuje stary dobry old school, który coraz rzadziej możemy spotkać w męskich salonach fryzjerskich.

Mario Mayer zapowiedział, że “na pewno odwali coś nowego i włoży kolec w mrowisko”. Po takiej zapowiedzi jeszcze bardziej przebieramy nogami - faktycznie, znając Maria, ten występ będzie prawdziwą petardą.

Koniecznie daj nam znać, czy dotrzesz w weekend do Katowic! Mamy nadzieję, że tak jak w poprzednim roku, Academy Day przyniesie nam ogrom inspiracji, wiedzy oraz motywacji do dalszego rozwoju w naszej wyjątkowej, fryzjerskiej branży. 

Informacje na temat rezerwacji biletów możecie znaleźć w tym miejscu: http://www.festiwalfryzjerski.pl/

Najnowsze posty na forum