Hair Vision & Learn - najważniejsze wydarzenie tego roku!

Skomentuj jako pierwszy!

Hair Vision & Learn - najważniejsze wydarzenie tego roku!

Hair Vision & Learn to pierwsze tego typu niezależne wydarzenie w Polsce, organizowane przez magazyn Kurier Fryzjerski we współpracy z najlepszymi edukatorami i topowymi stylistami. Event odbędzie się 17 listopada w Katowicach i będzie połączeniem profesjonalnej wiedzy na najwyższym poziomie z pokazami fryzjerskimi i wernisażem inspiracji.

 

W programie eventu:

 • Spektakularne pokazy gwiazd polskiego i światowego fryzjerstwa
 • Wernisaż inspiracji fryzjerskich
 • kluczowe aspekty profesjonalnej obsługi klienta,
 • ABC sprzedaży detalicznej produktów w salonie fryzjerskim,
 • rozwój własny i rozwój biznesu,
 • Doradztwo trychologiczne w salonie fryzjerskim
 • Pokaz gwiazdy wieczoru - Alexeya Osipchuka!

kur191102ALEXEY OSIPCHUK

Dwukrotny Mistrz Europy w sztuce fryzjerskiej

Założyciel salonu Park by Osipchuk, dyrektor kreatywny Studia Denis Osipov Hairdressing Studio w Sankt-Petersburgu, trener w Akademii Vidal Sassoon w Londynie i w Instytucie Fryzjerstwa w Sankt-Petersburgu, laureat w konkursach fryzjerskich w Sankt-Petersburgu i Moskwie, mistrz Rosji w sztuce fryzjerskiej, dwukrotny mistrz Europy, zdobywca srebrnego medalu na mistrzostwach świata, zdobywca tytułu „Fryzjer Roku”, dyrektor globalny marki Londa Professional, autor metody strzyżenia „Park by Osipczuk”.

Alexey pracuje z projektantami mody na wybiegach w Sankt-Petersburgu, zdobywał doświadczenie pracując w Paryżu, Mediolanie, Dublinie i Austrii w sesjach zdjęciowych oraz innych projektach międzynarodowych. Jest ikoną stylu Yves Saint Laurent, w zawodzie fryzjera pracuje od 15 lat. Jego motto brzmi: „Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.

Dowiedz się więcej na: www.hair-vision.pl

Jeżeli jesteś:

 • Początkującym lub doświadczonym fryzjerem / stylistą,
 • Właścicielem salonu fryzjerskiego,
 • Nauczycielem w szkole fryzjerskiej,
 • Managerem salonu fryzjerskiego,
 • Uczniem szkoły fryzjerskiej,
 • Osobą planującą otworzyć własny salon fryzjerski,
 • Managerem salonu fryzjerskiego,
 • Pasjonatem fryzjerstwa.

To wydarzenie jest dla Ciebie!

DLACZEGO WARTO

wziąć udział w wydarzeniu?

 1. Poznasz drogę na szczyt Macieja Maniewskiego, od którego nauczysz się, jak w krótkim czasie rozwinąć siebie i swój biznes. Dowiesz się, jak pokierować swoją karierą, żeby fryzjerstwo stało się dla Ciebie dochodowym modelem biznesowym.
 2. Dowiesz się, jak nienachalnie sprzedawać produkty detaliczne w salonie fryzjerskim. Poznasz wskazówki ekspertki w tej dziedzinie, dzięki którym doradzanie klientowi najlepszych kosmetyków stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.
 3. Przekonasz się, że wdrożenie kluczowych zasad profesjonalnej obsługi klienta jest pierwszym krokiem na drodze do sukcesu w zawodzie fryzjera. Nauczysz się rozpoznawać potrzeby klientów i będziesz w stanie spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających!
 4. Dowiesz się, jakie zabiegi trychologiczne warto wprowadzić do swojej oferty, by kompleksowo zadbać o klienta, zwiększyć swoje zyski i być o krok przed konkurencją. Przekonasz się, że możliwość zaoferowania dodatkowych usług uczyni z Ciebie profesjonalnego doradcę i eksperta nie tylko od włosów, ale także skóry głowy.
 5. Zainspirujesz się obserwując najlepszych polskich stylistów w akcji! Poznasz niebanalne kreacje i nowoczesne kierunki strzyżeń, pokazane premierowo podczas jedynego tego rodzaju show wieczoru!

    

CO ZYSKASZ

zapisując się na wydarzenie?

 1. Moc inspiracji od stylisty światowego formatu – Alexeya Osipchuka, który zaprezentuje najmodniejsze w tym sezonie kierunki strzyżeń i stylizacji!
 2. Uczestnictwo w spektakularnych pokazach fryzjerskich grupy Hair M Club, podczas których zobaczysz premierowe stylizacje doświadczonych fryzjerów z Maciejem Maniewskim na czele.
 3. Udział w wyjątkowym wernisażu inspiracji fryzjerskich przygotowanym przez niezwykle utalentowanych polskich artystów.
 4. Bilet wstępu na Hair vision & learn, pozwalający na uczestnictwo we wszystkich panelach tematycznych, pokazach na żywo oraz wernisażu inspiracji.
 1. Gwarancja najwyższej jakości wiedzy przekazywanej przez doświadczonych ekspertów oraz moc inspiracji od topowych polskich i światowych stylistów.
 2. Możliwość indywidualnych konsultacji z naszymi ekspertami. Będziesz miał szansę zasięgnąć porad bezpośrednio od specjalistów, którzy dla Ciebie wystąpią!
 3. Gift bag pełen dodatkowych materiałów edukacyjnych oraz wyjątkowych prezentów od redakcji magazynu Kurier Fryzjerski oraz sponsorów i partnerów wydarzenia
 4. Pyszne przekąski, słodkości, kawę i napoje dostępne przez cały czas trwania eventu.
 5. Certyfikat zaświadczający wiedzę zdobytą podczas jedynego tego rodzaju eventu łączącego wiedzę merytoryczną z inspirującymi pokazami fryzjerskimi!

Dowiedz się więcej: www.hair-vision.pl

Najnowsze posty na forum

 • alexseen Avatar Pokazy

  After my friends and I couldn't find anything interesting to do for the weekend, we decided to look...

  Ostatni post przez alexseen

 • pavloviktor Avatar royalvegas

  Hello dear friends, I would like to tell you about , a place where I always find great games and...

  Ostatni post przez pavloviktor

 • militaria Avatar Zabieg botoksu na włosy

  Ja olejuję skórę głowy i zostawiam na godzinę do trzech godzin przed myciem, a potem zawsze...

  Ostatni post przez militaria