II edycja Acadamy Day już 23 listopada w Katowicach

Skomentuj jako pierwszy!

II edycja Acadamy Day już 23 listopada w Katowicach

Zaczynamy wielkie odliczanie do ACADAMY DAY 2019. Cieszymy, się że ubiegłoroczne wydarzenie zostało tak pozytywnie odebrane w branży. Po raz kolejny zaplanowaliśmy dla Was moc atrakcji. Zapisujcie datę w kalendarzach. Widzimy się 23 listopada podczas Hair Fair & Beauty Fair w Katowicach.

ACADAMY DAY to wydarzenie, które skupia najlepsze Akademie Fryzjerskie z całego kraju (i nie tylko). Utalentowani mentorzy i edukatorzy w jednym miejscu, na jednej scenie, podczas wyjątkowych pokazów look&learn.

Acadamy Day 2019 – kto wystąpi?

Acadamy Day to niezwykła okazja, aby w jednym miejscu i czasie zobaczyć występy mistrzów fryzjerstwa, którzy postanowili swoją wiedzę i doświadczenie przekazywać następnym pokoleniom stylistów.

W tym roku na scenie wystąpią:

Mario Mayer - laureat wielu polskich i międzynarodowych konkursów, reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata w Barberingu w Paryżu. W zawodzie pracuje niemal 30 lat. Zarządzał Barber Shopami zarówno w kraju, jak i za granicą. W ostatnich latach postanowił otworzyć Akademię Barberingu Mayer & Matykiewicz i to wraz z nią wystąpi podczas Acadamy Day.

Wojciech Karwat – w zawodzenie od ponad 25 lat. Zdobył Mistrzostwo Świata Barberignu Federacji CMC. Od 2016 właściciel Barber Zone Gdańsk i Instytucji Szkoleniowej SuperBarber.

Tukka House – to wyjątkowa marka pod skrzydłami Anety Szczygielskiej, która specjalizuje się w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów przy pomocy autorskich metod.

We Hair Academy – włoska akademia fryzjerska złożona z wykwalifikowanych specjalistów dla każdego obszaru nauczania w branży fryzjerskiej. Jej założycielem jest Carlo Iacullo 

Nie może Was z nami zabraknąć!

Jak widzicie, czekają nas ogromne emocje! Już nie możemy doczekać się zaplanowanych występów. Szykuje się niezła zabawa, wypełniona pasją i profesjonalną wiedzą.

Koniecznie dajcie nam znać na kogo występ czekacie najbardziej? Śledzie naszą stronę i fanpage. Niebawem zdradzimy więcej informacji na temat planowanych występów.

Najnowsze posty na forum

 • alexseen Avatar Pokazy

  After my friends and I couldn't find anything interesting to do for the weekend, we decided to look...

  Ostatni post przez alexseen

 • pavloviktor Avatar royalvegas

  Hello dear friends, I would like to tell you about , a place where I always find great games and...

  Ostatni post przez pavloviktor

 • militaria Avatar Zabieg botoksu na włosy

  Ja olejuję skórę głowy i zostawiam na godzinę do trzech godzin przed myciem, a potem zawsze...

  Ostatni post przez militaria