KONKURS O MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS URODA 2019

Skomentuj jako pierwszy!

KONKURS O MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS URODA 2019

Wyniki konkursu o medal Mercurius Gedanensis Uroda 2019

MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS
• STARA MYDLARNIA za kosmetyki Linia Collagen z serii Eko Receptura
• LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA za zabieg Specjalistyczna Linia Trychologiczna
• MANUFAKTURA LAWENDA za kosmetyki Kawowa Energia Masło Peelingujące 2w1 + Mus Mydlany z Olejami
• SZYMAŃSKI I WSPÓLNICY za puder Luminizin Skin Highlighter
• BIELENDA KOSMETYKI NATURALNE za serię kosmetyków Bielenda Professional Total Lifting PPV+
• JADWIGA INSTYTUT KOSMETYCZNO-MEDYCZNY, LABORATORIUM BIOODNOWY
• za kosmetyki Seria Anti Age Prestige Trufle i Peptydy
• EUROPEJSKA AKADEMIA ESTETYKI ARTYSTYCZNEJ JOLANTY WAGNER za Eyebrow Designer
• EURO FASHION za produkt BCT System Ra Nails
• BANDI PROFESSIONAL za zabieg Wild Berry Ferment Peel
• MARKA CHANTARELLE za zabieg Plant Plasma
• YASUMI za urządzenie kosmetyczne LIPOZERO

WYRÓŻNIENIE MERCURIUS GEDANENSIS
• TRI STAR COSMETICS JACEK ŻYCHLIŃSKI za krem Vital Transfer Visage
• SYGNIT KAROL DZIEKOŃSKI za kosmetyki Amber Dust Body Butter i Amber Dust Peeling
• LABORATORIUM KOSMETYKÓW NATURALNYCH FARMONA za mikroigłową eksfoliację skóry kwasami - Face & Body Roller
• HURTOWNIA FRYZJERSKA KAMEL za profesjonalną farbę do włosów Innovationevo z lnem i arganem
• ALLEPAZNOKCIE MICHAŁ SZEWCZYK za produkt Doctor Top Mollylac
• SPAREDA IWONA DONALSKA za aparat do mikropigmentacji LISA ONE
• VENUS MICHAŁ MATUSZAK / 3D VENUS-BEAUTY.PL za wielowymiarowy analizer skóry POLDERMA EXPLORE 3D
• MARKA CHANTARELLE za urządzenie THERMOLED MASTER

9. OTWARTE MISTRZOSTWA WIZAŻU I STYLIZACJI ǀ KARNAWAŁ W RIO
I MIEJSCE Michalina Maćkiewicz
MIEJSCE II Paulina Łukasik
MIEJSCE III Izabela Szczerbicka

13. KONKURS FRYZJERSKI ǀHAIR DESIGN

kategoria fryzjerstwo męskie
I MIEJSCE ex aequo Magdalena Żukowska, Damian Kucharczyk
II MIEJSCE Aleksandra Majchrzak
III MIEJSCE Bartosz Junkier
IV MIEJSCE Arkadiusz Chętnik
V MIEJSCE Maksymilian Blank
VI MIEJSCE Patrycja Góra

kategoria fryzjerstwo damskie
I MIEJSCE Aleksandra Kobiella
II MIEJSCE Paulina Słomska
III MIEJSCE Katarzyna Arciszewska
IV MIEJSCE Aneta Morawska

XXII OTWARTE MISTRZOSTWA STYLIZACJI PAZNOKCI NAIL MASTER CUP

GRAND MASTER MISTRZOSTW NAIL MASTER CUP
Anna Prabucka

PINK&WHITE | AKRYL
dywizja I
I MIEJSCE Lukas Anna
II MIEJSCE Qang Nhut Nguyen
III MIEJSCE Kate Thitarin-Yamee

dywizja II
I MIEJSCE Anna Skibicka
II MIEJSCE Anna Prabucka
III MIEJSCE Agata Kaczmarek

PINK&WHITE | ŻEL
dywizja I
I MIEJSCE Aleksandra Woś
II MIEJSCE Katarzyna Łużna-Gujska
III MIEJSCE Marta Kuryło

dywizja II
I MIEJSCE Lena Kurach
II MIEJSCE Natalia Trefon
III MIEJSCE Katarzyna Stachura

MANICURE HYBRYDOWY “SOAK OFF"
dywizja I
I MIEJSCE Marta Kuryło
II MIEJSCE Karolina Jusiak
III MIEJSCE Beata Markowicz

dywizja II
I MIEJSCE Olga Lubańska
II MIEJSCE Beata Barańska- Sradomska
III MIEJSCE Marta Ramza

PINK&WHITE |SALON NAILS
dywizja I
I MIEJSCE Daria Gaweł
II MIEJSCE Małgorzata Jankowska
III MIEJSCE Marta Kuryło

dywizja II
I MIEJSCE Lena Kurach
II MIEJSCE Natalia Trefon
III MIEJSCE Anna Skibicka

ONE TIP |SŁODKIE EMOCJE – DZIECKO

dywizja I
I MIEJSCE Ilona Błaszczak
II MIEJSCE Marlena Krawczykowska
III MIEJSCE Magdalena Żuk

dywizja II
I MIEJSCE Natalia Moskal
II MIEJSCE Angelika Skaja
III MIEJSCE Agata Pisarczyk

TIP BOX |ŚWIAT KOMIKSU

dywizja I
I MIEJSCE Sabina Rzucidło
II MIEJSCE Aleksandra Karbownik
III MIEJSCE Marta Błaszczyk

dywizja II
I MIEJSCE Iwona Friede
II MIEJSCE Adina Trojan
III MIEJSCE Angelika Wróbel

TIP BOX 3D |MROKI ŚREDNIOWIECZA

dywizja II
I MIEJSCE Anna Prabucka
II MIEJSCE Ewelina Fedorowicz
III MIEJSCE Paulina Kula

SZTYLET SALONOWY | pt. „SWEET CANDY”

dywizja I
I MIEJSCE Lidia Purczyńska
II MIEJSCE Małgorzata Jankowska
III MIEJSCE Katarzyna Konderak

dywizja II
I MIEJSCE Natalia Trefon
II MIEJSCE Magdalena Serafin
III MIEJSCE Magdalena Kisiel

TIP ART |BŁYSZCZĄCA GEOMETRIA

dywizja I
I MIEJSCE Justyna Dziętło
II MIEJSCE Agnieszka Zakopiec
III MIEJSCE Danuta Mielewczyk

dywizja II
I MIEJSCE Dorota Bujok
II MIEJSCE Natalia Trefon
III MIEJSCE Magdalena Serafin

NAIL ART POLAND |FABRYKA ŚW. MIKOŁAJA

dywizja I
I MIEJSCE Sabina Rzucidło
II MIEJSCE Justyna Dziętło
III MIEJSCE Ilona Błaszczak

dywizja II
I MIEJSCE Anna Prabucka
II MIEJSCE Ewa Rabiej
III MIEJSCE Marta Bogdańska

7. OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W MAKIJAŻU PERMANENTNYM 2019

Mistrz Polski Barbara Łebek
Wicemistrz Polski Paulina Podgórska
Drugi Wicemistrz Klaudia Biernacka
Wyróżnienie Specjalne (za perfekcyjnie wykonane usta) Karolina Kędzia

 

Najnowsze posty na forum