Pokaz Schwarzkopf Professional’s Five Star Show na Salon Live

Skomentuj jako pierwszy!

Pokaz Schwarzkopf Professional’s Five Star Show na Salon Live

Świętujący 40-lecie działalności w 2019 r. - a także cztery dekady współpracy ze Schwarzkopf Professional - Rainbow Room International był inspirującym początkiem pokazów. Grupa zaprezentowała swoją nową kolekcję Red, która eksplorowała szeroko rozpowszechniony urok czerwieni, a także symbolizowała pasję grupy salonów do tego, co robią. Do dyrektorów kreatywnych, Suzie McGill i Dylan Brittain dołączyli członkowie zespołu Paddy McDougall i Diana Carson, aby zaprezentować wygląd, który obejmował punkowy wygląd i super-graficzną czerwoną kratę stworzoną z Schwarzkopf Professional Igora Colorworx i Bold Wash.

Następnie na scenie pojawili się Hooker & Young, prezentując swoją kolekcję Paradox; hipnotyczna prezentacja w czerni i bieli. Pokaz dotyczył pięknych, czystych blondynek we wszystkich odcieniach i kształtach, stworzonych przez Schwarzkopf Professional BlondMe. Wyglądał od wysokooktanowego, retro glamour w postaci pięknych fal i loków, do ostrzejszych wyglądów z surowym rozłączeniem i tępymi frędzlami. „Kochamy BlondMe” - powiedział Michael. „Nie tylko zmieniło to naszą pracę jako twórców i kolorystów, ale także zmieniło to nasze podejście do klienta salonowego. Daje nam najczystsze możliwe blondynki, ale nie kosztem włosów. ”

Gość specjalny Nick Irwin był obecny obok, współpracując z gamą stylizacji OSiS, aby pokazać wszechstronność produktów. „Chcę reprezentować to, co robię jako stylista sesji” - powiedział Nick. „Pomyślałem, że byłoby interesujące pokazać, gdzie jest teraz moja głowa i gdzie to jest - moda bez płci. Nadszedł czas, w którym żyjemy, i musimy sobie z tym poradzić i odzwierciedlić to jako fryzjerzy. ”Na czterech modelach Nick pokazał aerodynamiczny styl afro z topem przeplatany warkoczami, punkową, dorosłą blondynką, grunge przyjmuje francuską plisę i neonowo żółtą ogoloną głowę, wraz z grafiką emoji na plecach.

Zamykając show, globalni ambasadorowie Schwarzkopf Professional Lesley Jennison i Tyler Johnston zaprezentowali kolekcję Inspire, prezentując stylizacje uchwycone podczas sesji zdjęciowej na żywo.

Schwarzkopf Professional zaprezentował swój pokaz pod czas Salon Live na Salon International w niedzielę 6 października 2019 r. w  ExCel London

Najnowsze posty na forum

 • Elee Avatar POPRAWKA BALEJAŻU

  Mam pytanie do fryzjerów.Balejaż zrobiony przez fryzjerkę wyszedł bardzo żle.Prosiłam o kolor...

  Ostatni post przez Elee

 • supermassiveblackhole Avatar jak uniknąć dekoloryzacji

  Od jakiegoś czasu byłam fanką farbowania włosów henną, przy swoim naturalnym brązie, odcienie...

  Ostatni post przez supermassiveblackhole

 • asia76 Avatar Rozstępy

  Witajcie dziewczyny! Jakiś czas temu zauważyłam, że mam rozstępy na pośladkach, ale są to...

  Ostatni post przez asia76