Odwiedź nasz stoisko na Targach Hair Forum 2019

Skomentuj jako pierwszy!

Odwiedź nasz stoisko na Targach Hair Forum 2019

Odwiedź Nas na targach Hair Forum, które odbędą się 19 i 20 października 2019 w nowym Centrum Targowo-Konferencyjnym GLOBAL EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie.

Wyjątkowość tej edycji, poza nowym miejscem, to również gość specjalny – Patrick Cameron, gwiazda światowego fryzjerstwa, który po raz pierwszy wystąpi na targach w Polsce. Patrick Cameron to znany i ceniony na całym świecie autorytet branży fryzjerskiej. Swoje umiejętności zaprezentuje w sobotę i w niedzielę podczas pokazów na Scenie Głównej. Dodatkowo osoby chcące z bliska zobaczyć prace Pana Patricka Camerona będą mogły uczestniczyć w specjalnym spotkaniu, które odbędzie się w sobotę i w niedzielę w sali seminaryjnej.

Targi Hair Forum to dwa dni zjawiskowych prezentacji, inspirujących wykładów, pokazów i mistrzostw. Ta pełna atrakcji impreza dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej to wyjątkowa okazja by zobaczyć na żywo gwiazdy światowego formatu na Scenie Głównej, Barber’s Corner, Kongresowej oraz podczas Międzynarodowego Kongresu Fryzjerskiego w którego w skład wchodzi: Spotkanie z Gwiazdą, szkolenia Look & Learn oraz wykłady Biznesowe w branży fryzjerskiej.

To właśnie tu, pod jednym dachem biznes, nauka, pasja i miłość do piękna łączą się w jedno wydarzenie.

Nie może Cię tu zabraknąć!

Szczegółowych  informacji szukaj na www.hair-forum.com.pl

Najnowsze posty na forum