Tony Le Britton zwycięzcą konkursu INTERNATIONAL HAIR & BEAUTY PHOTOGRAPHER

Skomentuj jako pierwszy!

Tony Le Britton zwycięzcą konkursu  INTERNATIONAL HAIR & BEAUTY PHOTOGRAPHER

Uznany fotograf branżowy, Tony Le Britton z Newcastle, został nagrodzony najlepszym międzynarodowym fotografem fryzjerstwa i urody na TCT Awards 2019, który wyróżnia utalentowanych międzynarodowych fryzjerów i fotografów.

Tony urodził się w Newcastle i przeniósł się do Londynu, aby rozwijać swoją karierę fotograficzną. Od czasu przeprowadzki Tony zbudował swój profil w branży kosmetycznej, a jego prace były widoczne w wielu publikacjach nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale także na arenie międzynarodowej, w tym na okładkach czołowych magazynów branżowych, Hairdresser's Journal, Professional Hairdresser i Estetica, aby wymienić tylko kilka . Tony współpracował również z renomowanymi międzynarodowymi markami przy kolekcjach fryzur pod czas globalnych kampaniach. Jego zdjęcia zdobyły także wiele nagród w Wielkiej Brytanii i na świecie, w tym w prestiżowych British Hairdressing Awards i International Hairdressing Awards.

Aby wziąć udział w konkursie, Tony musiał wysłać kolekcję czterech zdjęć związanych ze swoją specjalizacją - fotografię urody, a także link do swojej strony internetowej i kanałów mediów społecznościowych, a także ogólne portfolio na rok 2018/19. Zostało to ocenione przez grupę ekspertów ze świata mody, makijażu i fryzjerstwa, aby ocenić wszechstronność i biegłość fotograficzną Tony'ego w dziedzinie fryzjerstwa modowego.

Tony Le Britton został ogłoszony zwycięzcą kategorii na ceremonii wręczenia nagród TCT 2019, która odbyła się podczas imprezy fryzjerskiej Live 019 na wyspie Gran Canaria w Hiszpanii 21 września, na której ponad 400 profesjonalistów przybyło z różnych krajów na całym świecie.

W tym roku zanotowano ponad 300 uczestników z 25 krajów co stanowi rekord prac. Tony zdobył nagrodę dla najlepszego fotografa modowego. Prace jego wyróżniają  go spośród innych fotografów w branży, czyniąc go prawdziwego mistrza swojego rzemiosła oraz jednego z wiodących fotografów mody i urody na świecie.

Tony Le Britton skomentował: „Zdobycie tej nagrody jest dla mnie bardzo ważne. Fotografia jest moją pasją i uwielbiam widzieć wyniki, które pochodzą ze zdjęć, pomagam tworzyć dla fryzjerów i specjalistów od urody, z którymi współpracuję. Zdobycie tej nagrody w porównaniu z innymi utalentowanymi fotografami to zaszczyt i jestem naprawdę zachwycony ”.

Najnowsze posty na forum