Goldwell czesze gwiazdy polskiego kina

Skomentuj jako pierwszy!

Goldwell czesze gwiazdy polskiego kina

Błyski fleszy, suknie od znanych projektantów, doskonałe makijaże, ale przede wszystkim perfekcyjne fryzury – tak wyglądał czerwony dywan podczas Gali Otwarcia i Gali Zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Goldwell był Oficjalnym Partnerem Fryzjerskim imprezy.

Goldwell wszechobecny

Jako partner wydarzenia Goldwell przez sześć festiwalowych dni (16-21 września) zaprezentował się w bardzo szerokim wydaniu wszystkim uczestnikom – zarówno zwykłym kinomanom, jak i gwiazdom. Na Placu Grunwaldzkim, gdzie co roku bije serce Festiwalu, ustawił dwa gigależaki promujące w intrygujący sposób nową odsłonę kreatywnej farby Elumen. Na jednym leżaku mogą usiąść trzy dorosłe osoby. Leżak był idealnym miejscem do złapania ostatnich promieni letniego słońca. Każda z akredytowanych osób znalazła w swojej torbie powitalnej prezent – szampon i odżywkę z serii do włosów farbowanych Dualsenses Color lub do włosów potrzebujących wygładzenia Dualsenses Just Smooth. Na wszystkich gości Hotelu Mercure, gdzie mieszkały gwiazdy, VIP-y i cała branża filmowa, w pokojach czekały kosmetyczki wypełnione produktami Goldwell – inne dla kobiet, inne dla mężczyzn. W kinie Helios, w którym odbywało się najwięcej pokazów festiwalowych, widzowie mieli okazję obejrzeć specjalnie na tę okazję przygotowany trailer promujący Goldwell.

Sala konferencyjna salonem fryzjerskim

Co roku backstage fryzjerski powstaje w sali konferencyjnej Hotelu Mercure. Budowa backstage’u to ogromne wyzwanie dla marki fryzjerskiej: jak zaaranżować tę surową przestrzeń by gwiazdy czuły się swobodnie, a styliści mieli wszystko pod ręką – zupełnie jak w regularnym salonie? Aby sprostać tym wymaganiom, Goldwell postanowił przekształcić salę w prawdziwy salon fryzjerski! Efekt końcowy zachwycił organizatorów, dyrekcję hotelu i same gwiazdy. Powstał 12-stanowiskowy, wspaniały salon fryzjerski z recepcją, szatnią, elegancką skórzaną sofą, stolikami, słodyczami i serwisem kawowym – całość skąpana w niezliczonej ilości kwiatów i oświetlona ogromnym, czterometrowym neonem Goldwell.

160 uczesanych osób

W czasie Gali Otwarcia i Gali Zamknięcia styliści Goldwell uczesali aż 160 osób! Każda wychodziła zadowolona i w doskonałym humorze. Wśród wystylizowanych gwiazd znaleźli się m.in.: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Holland, Borys Szyc, Weronika Rosati, Bożena Dykiel, Maria Sadowska, Maria Dębska. Za fryzury odpowiadali najlepsi styliści Goldwell, którzy do Gdyni zjechali z całego kraju. Byli to: Agnieszka Fiet z Nasielska, Kwiryna Gołębiowska z Gdańska, Dawid Klimek z Opola, Klaudia Łotocka z Międzychodu, Monika Mikołajczak z Jarocina, Sebastian Pachołek z Lublina, Kamil Sobala z Poznania, Kamila Bonawenturczyk z Leszna, Magdalena Czarna-Andrys z Wolsztyna, Klaudia Gorczewska z Bielsko-Białej, Paulina Kaczmarek z Łodzi, Kinga Michalewicz z Ostrowa Wielkopolskiego, Bożena Lemieszonek z Mysłowic, Katarzyna Sułocha ze Sławy i Marcin Wiśniewski z Grudziądza.

Fot. Piotr Hukało / mat. pras. 44. FPFF

Najnowsze posty na forum