II EDYCJA KONKURSÓW YOUNG BEAUTY AWARDS BY ANAGRA 20-22 WRZEŚNIA 2019

Skomentuj jako pierwszy!

II EDYCJA KONKURSÓW YOUNG BEAUTY AWARDS BY ANAGRA 20-22 WRZEŚNIA 2019

W dniach 20-22 września 2019 roku podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days w Nadarzynie odbyła się II edycja konkursów Young Beauty Awards by Anagra organizowanych przez Łódzką Szkołę Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra oraz Ptak Warsaw Expo. W ciągu trzech dni trwania targów odbyło się pięć ogólnopolskich konkursów w pięciu różnych dziedzinach: fryzjerstwo, barberstwo, makijaż, stylizacja paznokci i projektowanie mody.

20 września miał miejsce konkurs fryzjerski „Mistrz Stylizacji Fryzjerskiej” pod patronatem Pana Leszka Czajki, jednego z najbardziej znanych oraz cenionych stylistów fryzur w Polsce. Konkurs był podzielony na dwie bardzo wymagające konkurencje: fryzura dzienna ze strzyżeniem graficznym i przeczesanie fryzury dziennej na wieczorową bez mycia głowy, bez strzyżenia; to wszystko na jednej modelce. Tematem konkursu był „Look na okładkę magazynu modowego”. Ustalając szczegóły z Panem Leszkiem Czajką jedna kwestia była najważniejsza, że miał to być konkurs, którego jeszcze nie było; słysząc opinie po konkursie, udało się nam to zrealizować. Zwycięzcą konkursu został Jakub Daszyński z klasy III Technikum przy Łódzkiej Szkole Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra, który otrzymał miesięczny staż w Atelier fryzjerskim Pana Leszka Czajki w Warszawie oraz nagrody rzeczowe od głównego sponsora konkursu Fale Loki Koki. Drugie miejsce zajęła Weronika Radoszewska z klasy IV Technikum przy Łódzkiej Szkole Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra, która otrzymała dwutygodniowy staż w Atelier fryzjerskim Pana Leszka Czajki w Warszawie oraz nagrody rzeczowe od głównego sponsora konkursu Fale Loki Koki. Wyróżnienie otrzymał uczeń klasy I Technikum przy Łódzkiej Szkole Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra Maciej Staciwa. Pan Leszek Czajka był bardzo zadowolony z całego konkursu i już wspólnie myślimy o następnej edycji konkursu „Mistrz Stylizacji Fryzjerskiej” pod patronatem Pana Leszka Czajki.

21 września odbył się po raz pierwszy w Polsce konkurs barberski Barber Battle Junior by Anagra skierowany tylko dla uczniów szkół. Patronem oraz przewodniczącym jury był Pan Adam Szulc, najbardziej znany i ceniony barber w Polsce oraz gość specjalny Pan Darryn Pitmann, czyli międzynarodowa gwiazda barberingu. Zwycięzcą konkursu został Dawid Graczyk uczeń klasy III Technikum przy Łódzkiej Szkole Mody Kosmetologii Fryzjerstwa Anagra, który otrzymał nagrody rzeczowe od sponsorów konkursu, czyli Fale Loki Koki, Kruczek Barber Team. Patron całego konkursu był zadowolony z pierwszego takiego w Polsce konkursu barberskiego skierowanego tylko dla uczniów szkół i i już wspólnie myślimy o następnej edycji Barber Battle Junior By Anagra.

Dziękujemy Ptak Warsaw Expo za możliwość organizowania konkursów podczas targów Beauty Days, Panu Leszkowi Czajce, Adamowi Szulcowi i Darryn Pitman za bycie patronami, przewodniczącymi jury oraz sponsorom Fale Loki Koki, Kruczek Barber Team. Do zobaczenia za rok już na 3 edycji konkursów Young Beauty Awards by Anagra.

Najnowsze posty na forum