Guy Tang - Salon Live / Salon International London 2019

Skomentuj jako pierwszy!

Guy Tang - Salon Live / Salon International London 2019

Kultowy kolorysta z LA i działacz na rzecz rozwoju branży fryzjerskiej, Guy Tang, który  swoją popularność zawdzięcza mediom  społecznościowych, inspirując przy tym innych stylistów, takich jak on, którzy chcą coś zmienić po przez swoje fryzjerstwo. Guy wprowadził swój własny unikalny styl do fryzjerstwa, zapewniając edukację poprzez filmy na swoim kanale YouTube, Istagramie oraz Facebook’u. Dzięki tym platformom Guy umożliwił swojej rodzinie #hairbestie na rozwój w branży po przez zabawę kolorem.

Guy Tang stworzył #mydentity, ponieważ chciał zrobić kolory, o których wszyscy marzymy - kolory, których brakuje w dzisiejszym świecie fryzjerskim. Chciał stworzyć linię, która przywróci radość i podekscytowanie w naszej branży. Ale przede wszystkim chciał stworzyć społeczność, która wzmocni rodzinę #hairbestie i umożliwi nam wszystkim znalezienie #mydentity - ponieważ kiedy wiesz, kim jesteś, masz ochotę zrobić wszystko, o czym marzysz.

#hairbestie, razem zmienimy branżę. Ewoluujmy razem.

„Dorastając, codziennie walczyłem ze swoją tożsamością. Nie wiedziałem, kim jestem, co chciałem robić w życiu ani jaki był mój cel. Dopiero fryzjerstwo wyznaczyło cel mojego życia, mojego kierunku, i to naprawdę uratowało mi życie ”. - @Guy_tang

Poniedziałek 7 października 13:45 - 15:33, Audytorium ICC

Kup bilet

Najnowsze posty na forum