Mistrzowie dzieciom - Dzień Fryzjera

Skomentuj jako pierwszy!

Mistrzowie dzieciom - Dzień Fryzjera

Coś nam się zdaję, że tylu MISTRZÓW fryzjerstwa jeszcze nikomu nie udało się zebrać w jednym miejscu. Ale nie dziwi nas to. Cel jest szczytny. Pomagamy dzieciakom z Hospicjum Pomorze Dzieciom.

A do naszego DreamTeam'u dołączyła Sylwia Łomowska. O to, co mówi sama o sobie:

Przyznaje, że fryzjerstwo to jej prawdziwa pasja! Prowadzi salon w Miasto Gdańsk - Wrzeszczu, gdzie z wielką pieczołowitością rozwija swoj kunszt rzemieślniczy. Mistrzyni Fryzjerstwa, nagrodzona przez Dziennik Bałtycki w kategorii SALON FRYZJERSKI ROKU 2015. Klienci kochają ja nie tylko za profesjonalizm świadczonych usług, ale także za niesamowita empatie. Chętnie swoja wiedze i umiejętności przekazuje innym ludziom - przeszkoliła ponad 200 osob w zakresie fryzjerstwa, uzyskując najwyższe oceny. Kobieta, będąca inspiracją dla wielu osob poszukujących swojego pomysłu na życie - potrafiąca odkryć w innych własne pasje. Jeden z Jej uczniów powiedział kiedyś o niej, że: "najbardziej wymaga od siebie, a to inspiruje i sprawia, że człowiek chce wciąż być lepszym".
Osoba godnie reprezentująca pomorskie Rzemiosło. Nagrodzona srebrną odznaką za wyszkolenie uczniów oraz pełniąca funkcje członka komisji egzaminacyjnej w zawodzie FRYZJER.

Jolanta Ratajczak - Mistrzyni Polski, Reprezentantka Narodowej Kadry Fryzjerskiej na Mistrzostwach Świata 2017-2018r.

Laureatka 4-go i 6-go miejsca na Świecie we fryzjerstwie. W Polsce wielokrotnie nagradzana i wyróżniana na najbardziej prestiżowych konkursach fryzjerskich. Założycielka i instruktorka Akademii Rozwoju Fryzjerów , Dyrektorka oraz Stylistka w Atelier i Akademia Rozwoju Fryzjerów Jolanta & Piotr Ratajczak w Żurominie.

"Będzie się działo! Beata Korczyńska, która pracowała m in. z uczestnikami programu Top Model będzie wspierać razem z wami Hospicjum Pomorze Dzieciom ..."

Kilka słów o naszej mistrzyni:

Zdobywczyni tytułów Mistrza Polski we fryzjerstwie damskim oraz KREATORA, członkini Fryzjerskiej Kadry Polski OMC Poland ( czwarte miejsce na świecie we fryzjerstwie awangardowym męskim, w kombinacji drużynowej ). Fryzjerka, charakteryzatorka teatralno-filmowa, absolwentka i ambasadorka Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie. Od 15 lat prowadzi swoje studio fryzjerskie. Pracuje z klientami w studio jak i na planach filmowych i fotograficznych. Spod jej ręki wychodziły fryzury zarówno uczestniczek i uczestników programu Top Model TVN, gwiazd sportu czy ekranu po muzyków grupy Heavy Metalowej.

Marcin Giziński to kolejna gwiazda polskiej sceny barberingu, która dołączyła do naszego DREAM TEAMU, który już 5 października wspomoże akcje "Czesanie z Uśmiech". A to oznacza, że również Panowie będą mogli okazać wielkie serca i wesprzeć Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Marcin Giziński jest właścicielem Gdańskiego MG's Barber Shop, Mistrzem polski W Barberingu oraz reprezentantem kadry Polski OMC.

Joanna Jakóbek będzie z nami podczas Dzień Fryzjera Święto, którego żaden fryzjer nie może przegapić.

Kreuje najpiękniejsze fryzury. Będzie wspierać Hospicjum Pomorze Dzieciom i Wasze fryzury.

Kim Joanna?

Mistrzyni fryzjerstwa, laureatka wielu konkursów w Polsce oraz na świecie. Mistrzyni świata we fryzjerstwie artystycznym 2017, zdobywczyni tytułu Stylisty Roku 2017 w Paryżu. Brązowa medalistka mistrzostw świata w Paryżu w kombinacji drużynowej 2018 i 2019. Trenerka kadry narodowej na mistrzostwa świata we fryzjerstwie artystycznym w Paryżu 2019. Na codzień prowadzi salon Artistic Hair Design by Joanna Jakóbek w Rumii.

Gdyby ktoś jeszcze nie znał Iwona Ostrowska:

Dwu krotna brązowa medalistka mistrzostw świata OMC w kombinacji drużynowej damskiej 2018 i 2019, złota międzynarodowa medalistka mistrzostw polski w konkurencji damskiej 2019, srebrna międzynarodowa medalistka mistrzostw polski w barberingu 2019, oraz zdobywczyni każdego z wyższych tytułów podium na terenie kraju w konkurencjach odbywających się na targach w latach poprzednich.

Piotr Karczewski, który będzie strzygł Was po mistrzowsku podczas "Czesania za uśmiech" w trakcie Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA.

Piotr od 2012 roku związany z konkursem Hair Design zwycięzca wielu konkursów na szczeblu Ogólnopolskim m.in.Hair Master Cup,Hair Design, Kreator, Reprezentant kraju podczas Mistrzostw Świata w Paryżu 2019 gdzie zdobył indywidualne Mistrzostwo Świata w konkurencji Hair Tattoo Design. Od 2010 roku prowadzi salon Karczewski Barber Shop oraz przygotowuje młodzież do konkursów w Polsce jak i za jej granicami. Jak na mistrza przystało, Piotr jest bardzo zajętym człowiekiem. Z tego powodu "Czesanie za Uśmiech" może być jedyną okazją do skorzystania z jego usług. Pamiętajcie, że każdy kto będzie z nami 5.10 od godziny 12:00 będzie mógł oddać swoje włosy w ręce naszych mistrzów! A każda złotówka, którą wrzucicie do puszki trafi do Hospicjum Pomorze Dzieciom.

To szansa na napełnienie swojego serca szczęściem.

Najnowsze posty na forum