Atrakcje Beauty Days 2019

Skomentuj jako pierwszy!

Atrakcje Beauty Days 2019

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to największe w Europie Centralnej i pierwsze w Polsce wydarzenie integrujące całą branżę kosmetyczną. W ramach Targów firmy zaprezentują się w strefach.

- SHOW (makijaż, fryzjerstwo i barbering, manicure, EKO)

- Professional (pielęgnacja, wyposażenie, medycyna estetyczna, kosmetologia profesjonalna)

- Business (surowce, produkcja, pakowanie, usługi)

Setki polskich i zagranicznych wystawców, goście z całego świata, inspirujące spotkania, konkursy, pokazy i warsztaty, a także gorące kosmetyczne nowości i produkty niedostępne jeszcze w regularnej sprzedaży. Przed nami IV Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days – najważniejsze wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników piękna.

48 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 550 wystawców z 25 krajów, 1 500 influencerów urodowych i 15 000 bezpłatnych miejsc parkingowych – gdy organizatorem targów jest największe w Europie Środkowej Centrum Targowo-Kongresowe, to liczby muszą imponować. Imprezy organizowane w Ptak Warsaw Expo należą dziś do najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie.

Podczas Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days w halach Ptak Warsaw Expo w dniach 20-22 września pojawią się najważniejsze podmioty i osoby związane z branżą kosmetyczną i fryzjerską. Wśród nich właściciele i pracownicy firm produkujących kosmetyki, a także firm działających w usługach z branży kosmetycznej i fryzjerskiej: salony kosmetyczne, fryzjerskie, makijażystki, stylistki paznokci, SPA, hotele i gabinety medycyny estetycznej. Będą zarówno znane międzynarodowe marki oraz niewielkie, lokalne firmy, w tym firmy z Polski i zagranicy, które po raz pierwszy wystawiają się na rynku krajowym i wchodzą na rynek – nie spotkamy ich na żadnych innych targach ani w sieciówkach.

Targi Beauty Days to również bogaty program towarzyszący m. in.:
Mistrzostwa Polski Brody i Wąsów 2019 21 września 2019 w Ptak Warsaw Expo odbędą się pierwsze w Polsce Mistrzostwa Brody i Wąsów. Brodacze zmierzą się w trzech kategoriach: Długa Broda, Krótka Broda oraz Kreatywny Wąs. Pula Nagród: 50 000 zł. Sponsorami nagród są: Ptak Warsaw Expo, Reuzel Polska, Pan Drwal, Wahl, Poniks, Ayala, Elegance, Akademia Stara Ferajna, American Crew Polska oraz Luxina Poland.

B2B Lounge To przestrzeń umożliwiająca nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami, klientami biznesowymi i detalicznymi, właścicielami sklepów multibrandowych i sklepów internetowych, blogerami i przedstawicielami świata mediów. Ptak Warsaw Expo zaaranżuje ponad 250 spotkań biznesowych, łącząc ze sobą przedstawicieli z ponad 60 krajów. Lokalizacja w stolicy Polski sprawia, że to idealne miejsce dla producentów i dystrybutorów z całej Europy. To świetna okazja do poszerzenia wiedzy i nawiązania nowych relacji biznesowych, szczególnie podczas sesji rozmów B2B z partnerami z kraju i zagranicy.

International Barber Battle 2019 Druga edycja niesamowitej bitwy profesjonalistów. W dniach 20-22 września 2019 Ptak Warsaw Expo stanie się europejską stolicą barberingu. W jury zasiądą: Adam Szulc, Piotr Brzostek, Darryn Pitman i Lucjan Szajbel. Sponsorami nagród są: ️ Ptak Warsaw Expo, Reuzel Polska, Pan Drwal, Wahl, Poniks, Ayala, Elegance, Akademia Stara Ferajna, American Crew Polska, Luxina Poland oraz Hey Joe Polska.

Young Beauty Awards by Anagra #GalaxyGlow Młodzi styliści zmierzą się w trzech kategoriach: stylizacja paznokci, stylizacja make-up i projektowanie mody. To niepowtarzalna okazja na zweryfikowanie swoich umiejętności i zaistnienie w świecie beauty i fashion. Stylizacje będą nawiązywały do tematu Galaxy Glow!

Beauty Days Blogger Strefa została stworzona z myślą o Influencerach, którzy kreują trendy i są prosumentami w branży beauty. Przestrzeń daje możliwość poznania na żywo znajomych z Internetu, zebrania świetnego materiału na przyszłe publikacje w social media, pozwala pozyskać kontrakty na promocję marek w sieci, a co najważniejsze łączy wszystkich miłośników świata beauty. Obecność Influencerów podczas trzydniowych Targów Beauty Days umożliwia zawarcie współpracy z ponad 550 wystawcami z Polski i zagranicy.

Vlog Challange dynamiczne vlogowanie Wybrani blogerzy zostaną zaproszeni na tour po stoiskach Wystawców Beauty Days. To wspaniała okazja do poznania innych youtuberów i youtuberek, rozwoju umiejętności oraz promocji kanału. Organizatorami są Studio Manilov i Pomalowana Ania.
ECODAYS Targi Kosmetyków Naturalnych Polscy i zagraniczni producenci zaprezentują kosmetyki inspirowane naturą. Odwiedzający będą mogli poznać ponad 90 marek kosmetycznych, uczestniczyć w konferencji, a także wziąć udział w licznych warsztatach. Atrakcjami będą: Konferencja Branża kosmetyczna w pogoni za naturą, Plebiscyt na Najlepsze kosmetyki naturalne, Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych czy Warsztaty naturalnej pielęgnacji.

Baw się z Shelou na Beauty Days 2019 Zapraszamy na stoisko Shelou podczas Targi Beauty Days 20 - 22 września 2019 w Ptak Warsaw Expo. Czekają na Was niesamowite produkty w atrakcyjnych cenach, konkursy z nagrodami i bezpłatne drukowanie wzorów na paznokciach.
Barber Battle Junior Dla uczniów i młodych absolwentów dedykowana jest Bitwie Barberów w kategorii Junior. Celem konkursu jest uhonorowanie najlepszych adeptów barberingu, co umożliwi im idealny start w profesjonalnej karierze.

Strefa SHE Monika Grzelak - makijaż permanentny

· Bezpłatne warsztaty PMSE-Lips -autorska technika
· Konkurs Kopalnia Talentów
· Porady i bezpłatne konsultacje dla klientów indywidualnych i właścicieli salonów
· Bezpłatne warsztaty microblading
· Panel dyskusyjny z instruktażem dla właścicieli salonów oraz ich klientów o nowościach w PMU

Konkurs Mistrz stylizacji fryzjerskiej z udziałem Leszka Czajki Jesteś kreatywny? Chcesz się rozwijać? Weź udział w konkursie fryzjerskim! Wyłonieni zostaną najbardziej uzdolnieni młodzi styliści fryzur. Konkurs wskazujący adeptom sztuki fryzjerskiej, w jakim kierunku w przyszłości trzeba iść. Nagrodami są staże u najwybitniejszych fryzjerów w Polsce, dla uzdolnionych stażystów, wykazujących się ogromnym talentem nawet możliwość angażu. Maksimum Kreatywności - Minimum Ograniczeń.
Bicie Rekordu Guinnessa na Najwięcej osób malujących sobie usta z Magdą Pieczonką Ambasadorką Targów

Warszawskie świętowanie 10-lecia Akademii Maniewski oraz kolekcji TIME LAPSE będzie niewiarygodnie interesującym wydarzeniem dla wszystkich profesjonalistów, zapraszamy na spotkania z Maciejem Maniewskim, szkoleniowcami akademii, ale również na szkolenia, które już przygotowujemy specjalnie dla fryzjerów odwiedzających Beauty Days.

Ogromnym ułatwieniem dla tych, którzy będą chcieli dotrzeć na targi będzie bezpłatny shuttle bus z Warszawy. Dla odwiedzających będzie dostępny bezpłatny parking na 15 000 pojazdów bezpośrednio przy halach wystawienniczych.

Goście specjalni: Maja Sablewska, Maciej Maniewski, Adam Szulc, Izabela Janachowska, Michał Wiśniewski, Magdalena Pieczonka, Radosław Majdan, Anwen, Darryn Pitman, WS Academy Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt, Dominika Tajner – Wiśniewska, Wioletta Wypijewska, Kajetan Góra, Jagoda Korzeniewska, Anna Mucha

Najnowsze posty na forum