Zostań laureatem konkursu COLOR ARTIST. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 października.

Skomentuj jako pierwszy!

Zostań laureatem konkursu COLOR ARTIST. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 października.

Specjalizujesz się w kreatywnej koloryzacji i chcesz pochwalić się tym, co potrafisz? Wspaniale! Zgłoś się do naszego konkursu i wygraj udział w wybranym szkoleniu, vouchery na zakupy lub zestawy kosmetyków. Wypromuj swoją pracę w naszym serwisie. Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy tylko do 4 października. Czekamy na Twoje zdjęcia.

Konkurs COLOR ARTIST by Prosalon Professional 2019 jest skierowany do miłośników koloryzacji. Udział może wziąć każdy, kto posiada udokumentowane dwa etapy pracy z modelką, które są świadectwem przeprowadzonej metamorfozy.

Wyślij nam zdjęcia przed i po koloryzacji.

Głównymi aspektami, które będą brane pod uwagę podczas oceny nadesłanych prac będzie kreatywność oraz jakość wykonania koloryzacji. Jeżeli uważasz, że posiadasz w tej kwestii doświadczenie i lubisz awangardowe rozwiązania, ten konkurs jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Szczegółowe informacje na temat zgłoszenia znajdziesz na stronie wydarzenia: Konkurs color artist by Prosalon Professional 2019

Nagroda główna to voucher na wybrane szkolenie w Akademii Prosalon Professional, voucher na zakupy kosmetyków, a także publikacja Twojego dzieła na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych. Z wygranym przeprowadzimy krótki wywiad, w którym będzie można zareklamować swoją pracę, umiejętności lub salon.

Daj się poznać innym pasjonatom fryzjerstwa. Pokaż nam co potrafisz i zostań mistrzem koloryzacji.

Zapraszamy do udziału i udostępniania wydarzenia wśród swoich znajomych.

Najnowsze posty na forum