Weź udział w konkursie Top City

Skomentuj jako pierwszy!

Weź udział w konkursie Top City

Top City International – Prestiżowe Międzynarodowe Mistrzostwa Fryzjerskie. Top City to tradycja sięgająca niemal 20 lat. Pierwsi Mistrzowie zdobywający tytuły na Top City teraz już cieszą się uznaniem środowiska fryzjerskiego oraz sukcesami swoich podopiecznych. Ta pokoleniowa tradycja startów łączy Mistrzów i Nauczycieli ze swoimi uczniami. Edukatorzy, którzy dzisiaj przygotowują zawodników do TopCity kiedyś sami w nich startowali…

 

Każdy rok przynosi zmiany w TopCity. Organizatorzy sięgają po nowości, po aktualne trendy na światowych konkursach, inspirują się pomysłami zgłaszanymi przez Was – aktywnych fryzjerów, czerpią z doświadczeń Polskiej Kadry Fryzjerskiej a także podążają za fryzjerską modą. Rozwijając rangę i prestiż Mistrzostw Top City w tym roku konkurs daje po raz pierwszy możliwość wystartowania w konkurencjach Federacji CMC. Część barberska TopCity obejmie po raz pierwszy konkurencję OLD SCHOOL CMC CAT oraz SALON LOOK CMC CAT.

Już teraz należy wspomnieć także o licznych Sponsorach, bez których zmagania najlepszych fryzjerów w kraju miałyby zapewne nieco mniej radości. Nagrody dla laureatów są naprawdę przeogromne! Sponsorzy prześcigają się w zaskakiwaniu Zwycięzców zestawami nagród. Dziękujemy m.in. markom Kaaral, Bea Beleza, Subtil, Pro-f, Ponik’s, Silog, Wojtex, Elegance, Und Hair, Husion, Faoruk, Emmebi Italia, Cotril. Lista marek wspierających TopCity powiększa się za co organizatorzy ogromnie dziękują!

Jak się zgłosić do udziału w Top City?

 INSTRUKCJA ZGŁOSZENIA: 

 1. Prosimy zastanowić się wcześniej i zdecydować, w której konkurencji chcemy brać udział. 
 2. Prosimy dokonać przelewu bankowego. Każda konkurencja to koszt 50 zł dla juniorów i 200 zł dla seniorów. 
  Dane do przelewu: 
  Numer konta bankowego: BANK PEKAO SA o/Mysłowice 16 1240 4315 1111 0000 5298 8855
  WATS Sp. z o.o. Mysłowice,
  Tytuł przelewu: IMIĘ I NAZWISKO ZAWODNIKA / NAZWA KONKURENCJI.

Jeśli startujemy w kilku konkurencjach dokonujemy łącznej opłaty na jednym przelewie.
W tytule przelewu wpisujemy wszystkie nazwy konkurencji w których startujemy. 

 1. Klikamy powyżej w wybraną konkurencję. 
 2. Klikamy zgłoś się

5 Wypełniamy wszystkie pola

 1. Załączamy otrzymany z banku dowód zapłaty (potwierdzenie przelewu). Dopuszczalne pliki to pdf, jpg 
 2. Jeśli startujemy w kilku konkurencjach to kroki od 3 do 6 powtarzamy dla każdej konkurencji osobno. W każdej konkurencji załączamy ten sam dokument potwierdzenia przelewu. 

Więcej informacji na http://www.festiwalfryzjerski.pl

Najnowsze posty na forum