Ashley Gamble wygrywa w konkursie One Shot Awards

Skomentuj jako pierwszy!

Ashley Gamble wygrywa w konkursie One Shot Awards

Ashley Gamble zdobywa pierwsze miejsce na najlepszą koloryzację roku w konkursie Behind the Chair One Shot Awards - jest to największy konkurs fryzjerski.

W ciągu ostatnich pięciu lat do konkursu wpłynęło ponad milion prac, a tysiące fryzjerów na całym świecie walczą o miejsce w finale. W 2019 roku Ashley i jego zespół Shifnal zakwalifikowało się w pięciu kategoriach - ale uznanie zdobyła tylko koloryzacja.

Ashley z żoną i partnerem biznesowym Stephanie pokonali wszystkich zgłoszonych fryzjerów z ponad 26 krajów, aby cieszyć się udziałem w finale, który odbył się w Waszyngtonie. W jury oceniającym prace znalazły się jedne z największych nazwisk fryzjerskich, w tym styliści James Pecis, Garren i Eugene Souleiman, fotografowie Andrew O’Toole i Anthony Mascolo oraz supergwiazdy fryzjerskie, takie jak Chris Appleton, Angelo Seminara i Antoinette Beenders. Praca Ashley została również doceniona w kategorii męskiej, dzięki czemu mieli możliwość zaprezentować się na scenie.

Zwycięska kolekcja duetu, Elements, została zainspirowana zmieniającymi się porami roku i żywymi tonami natury. Zespół Ashley zakwalifikowało się do finału konkursu HJ British Hairdressing Awards na najlepszego technika koloru.

Po odebraniu nagrody w Waszyngtonie,  Ashley powiedział: „Po świętowaniu naszego piątego z rzędu finału w kategorii kolorów w ramach konkursu British Hairdressing Awards, jesteśmy zachwyceni kolejnym niesamowitym osiągnięciem; wymarzony tytuł International Colour Collection of The Year at the Behind the Chair’s One Shot Awards! Z ponad miliona zgłoszeń od momentu premiery oznacza ogromny sukces zarówno dla nas, jak i brytyjskiego fryzjerstwa. Jesteśmy również bardzo dumni z reprezentowania Schwarzkopf Professional na scenie międzynarodowej. Chcielibyśmy podziękować Behind the Chair za niesamowite kilka dni”

Najnowsze posty na forum