Inspirujące pokazy Salon Live

Skomentuj jako pierwszy!

Inspirujące pokazy Salon Live

Nadal masz czas, aby kupić i uczestniczyć w jednym z inspirujących pokazów pod czas Salon International - a pokazów jest  więcej niż kiedykolwiek, na pewno znajdziesz coś dla siebie! Na tegorocznej scenie Salon Live Auditorium wystąpią Sassoon Academy, Saco Academy, Guy Tang with #mydentity, Schwarzkopf Professional oraz TONI & GUY. Swój pokaz zaprezentuje również Team Rush z ich corocznym show na żywo, dodatkowo  po raz pierwszy na Salon International odbędzie się Alternative Hair Show.

Przez lata pokazy Alternative Hair Show odbywały się we Włoszech, Austrii, Rosji, Korei, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Od samego początku program zebrał ponad 12 milionów funtów na rzecz Fundacji Alternative Hair Charitable Foundation, zwalczającej białaczkę. Program bezpośrednio wspiera Fundację, zapewniając jednocześnie nie zapomniane show pełne inspiracji. W tym roku tematem przewodnim spektaklu jest Parody, a na scenie swoje talenty pragną pokazać takie gwiazdy fryzjerstwa jak: Anne Veck, Carlo Bay, Dmitry Vinokurov, HOB, Ken Zhou, Klaus Peter Ocha , Laszlo Hajas, Marc Antoni, Mikel Luzea, Rudy Mostarda, Saco, Sanrizz, Sassoon, TIGI Creative Team oraz TONI & GUY.

Rush Live to święto grupy salonów fryzjerskich, a ich uznany artistic team wystapi na scenie Salon International, aby zaprezentować swoje kreatywne pomysły, inspiracje oraz techniki.  Artistic team Rush może pochwalić się zdobyciem ponad 15 brytyjskich nagród fryzjerskich, a także wiele innych nagród branżowych. Dzięki ponad 100 salonom w całym kraju ten utalentowany zespół jest mistrzem w łączeniu kreatywności z reklamą, i właśnie to zobaczysz w ich inspirującym programie na Salon International.

Saco Academy zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję trendów, pokaz poprowadzi międzynarodowy dyrektor kreatywny Richard Ashforth. Zespół Saco prezentuje i edukuje stylistów na całym świecie, dzięki innowacyjnemu podejściu do cięcia oraz koloryzacji. Teraz masz szansę zobaczyć ich na żywo, gdyż wracają do Wielkiej Brytanii, aby podzielić się swoją sławną kreatywnością, wskazówkami, technikami i trendami.

W tym roku akademia Sassoon świętuje swoje 65 lecie istnienia,  na scenie podzielą się swoim znakiem rozpoznawalnym czyli innowacjami technicznymi. Aby uczcić ich rocznicę International Creative Team pokaże bogatą spuściznę Sassoon, aby ponownie  zaprezentować  klasyczny wygląd, od kultowego „londyńskiego wizerunku” po kreatywność nowoczesnego stylu ulicznego.

Team TONI & GUY zaprezentuje wiele inspirujących kolekcji, przejmując scenę Salon Live, w programie kierowanym przez Global Creative Director Sachę Mascolo-Tarbucka, Head of Education Cos Sakkas i wielokrotnie nagradzany Artistic Team. Zaprezentują najnowszy kreatywny ale komercyjny wygląd, a także najmodniejsze trendy przeniesione bezpośrednio z wybiegów London Fashion Week i London Fashion Week Men.

Po niesamowitym debiucie pod czas Salon International w 2018 roku Guy Tang powraca. W trakcie jego pokazu zobaczysz przyjazne techniki koloryzacji, jak również zapoznasz się z jego produktami oraz poznasz jego osobowość, która uczyniła go jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie kolorów. Guy będzie dzielić się swoimi kolorowymi formułami, innowacyjnymi pomysłami jak również przyjaznym technikom koloryzacji, które uczyniły go popularnym w branży fryzjerskiej. Jeśli jesteś fanem komercyjnego i  przyjaznego koloru dla klienta jest to jeden pokaz, który musisz obejrzeć!

Schwarzkopf Professional świętować będzie swoją pozycję jako jedna z wiodących marek produktów do pielęgnacji włosów. Ich show rozpocznie Rainbow Room International Artistic Team, kierowany przez Suzie McGill i Dylana Brittaina. Obok sceny pojawią się Hooker & Young, którzy mogą pochwalić się oszałamiającymi 12 nominacjami do British Hairdresser. Spektakl zakończy się prezentacją najnowszej kolekcji z serii Essential Looks, którą wykonali Tyler Johnston i Lesley Jennison.

Najnowsze posty na forum